Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele kdyby se mě někdo zeptal kdo je muj nejoblibenější herec a kterej se mi i zaroven libi tak neřeknu Depp nebo Pattinsona a až vubec neřeknu Somerhaldera. Řeknu PAULA WESLEYE :-* :-* je to slaďoušek žejo wesleovky ??
  • Napůl hezké profilovka! :) :D (to je kompliment)
  • Doufám, že Stefan (hraje ho Paul) nebude s Elenou.
  • Salvatorkaa
    Máš totální pravdu, oni jenom závidí! Mě se taky víc líbí Paul a mám ho o hodně radči jak Damona.
  • Salvatorkaa
    Stefan je nádhernej, sexy a sladkej! Každého styl, když se někomu líbí Ian a Paul... mě se líběj oba, ale Stefana mám radči. A myslím že ho tady urážíte ze zálisti, tak tady nepište, protože to nikoho nezajímá!
  • Tendle kluk je seexy,milej,a supr herec hlavně jako upír .Napřiklad upíří deníky čtu knihu a koukam i na serial kde je Paul(Stefan) seexy a dokonce se mi víc líbí než damon .:D
  • Je to nádherný chlap, nejenom kvůli Upířím deníkům, ale celkově, jen škoda té manželky :))))...A byla jsem překvapená, kolik mu doopravdy je, vypadá minimálně o 5, ne - li o víc let mladší.
  • Veronica,a všichni uplně sváma souhlasím! Paul je super. Nevím co proti němu máte! Mám je ráda oba dva. Možná i ví Paula. Skvělě hraje,všechno! Nepomlouvej ho,protože ho neznáš'':))
  • xElenax
    Přesně! Souhlasím. Já ho mam taky ráda.
  • Díky moc za podporu :) Spíše jsem čekala odpor, ale tohle taky potěší :)
  • Jo mas recht stojim s tebou :-D:-D
  • Velký souhlas a respekt :)
  • Nemůže nikdo srovnávat Paula s Ianem. Je to jako rovnat Stefana a Damona. Mě osobně se více líbí Paul. Jak v životě, tak i v TVD jako Stefan. Neříkám, že Ian je špatnej. Není, ale Paul .. Ten má charisma, sexappeal, a nevinnost ;). Je sexy, a rozhodně není gay, tak jak to tu čtu. Má skvělou manželku, dobrý život, pěkný styl, a je mladý a krásný. To že není každý den v bulváru nic neznamená. Ba naopak ;) Je to jeho + ;). Co se týče Iana a Niny. V životě jim to spolu sluší. Ale v TVD bych ji přála Stefanovi, už kvůli tomu, jak ji podle scénáře tak bezbožně miluje :). A ten kdo píše "fuuj,omg,je teplej?" Tak je zabedněnec, protože závidí jen to, že se někam dostal. Samozřejmě, nemusí se líbit všem. Ale to neznamená hned urážet. Btw. Kdo ho z Vás zná osobně? Kdo s ním a jeho ženou chodí na večeři nebo na kafe? NIKDO !! Tak nesuďte ;)
  • Paul je nej !!...:))),jko Stefan i Jko normál,i v jinech filmech či seriálich ..!!..;))...umí dobře hrát své postavy !! *14* *14* ...Mám ho ráda..!!..:)) *2* *1* *15* *3* *14* *5*
  • Salvatorkaa
    Paul je nádhernej a sladkej já ho mám ráda jako Stefana!A kdo ne at sem radči ani nepíše!
  • Přesně!at se podívaj na sebe! *16* paul je skvělej!
  • OMG jdi si psát někam do popelnice! *16*
  • Jo má a já taky a znám ještě kupu dalších holek který ho mají rádi!takže když se vám paul nelíbí tak tady ani nemusíte psát! *16*
  • Ježiši!Nejdřív se koukni sama do zrcadla a pak se pozvracej sama!Paul je pěknej chlap a ty mu nešaháš ani po kotníky!On je slavnej a ty jen nějaká šáhlá pubertačka která umí jenom tak soudit aniž by ses koukla na sebe! *16*
  • Ne není! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit