Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pawlinkalice

    waaaau

    Všeechno nejlepšíí!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* Vsechno nejlepší!! Preji ti at si furt tak hezkej *14* *14* *14* *14*jako ted a hlavne zdravej *1* *14* *14*
  • narozkýý

    Jůůů zrovna dneska sem koukala na upíří deníky a totálně sem se do něj zamilovala tak du na osobnosti.cz že si ho tady najdu jak se jmenuje a jenom vidim že má dneska narozky :) tý jo mazec :) takže všechnooo nejlepšííí,hodně zdravíííčka, štěěstííčka...prostě všechno neej .....I♥U *14* *14* *14* *14*
  • :)

    HAPPY B-DAY :D :) *14* *14* *14*
  • love vd

    Všechno nej! Paul je vynikající, stejně jako celý Deníky *14*
  • anettka-upirrka

    HB Paul..♥♥

    Všecko nejlepší Paule..hodně štěstíčka. zdravíčka, lásky, úspěchu a spooostu dalšího..!!..♥♥..Miluju tě...seš boží..!! *14* *14*
  • Re: Fallen

    Není to náhodou seriál? Teď ho dávaj každej pátek v 21:30 hodit na AXN
  • Re: Prosím

    Například na ulož.to...mě by tam být k mání všechny díly 1. série, s cz titulky
  • Re: Re: ?

    ano to možná pomůže *14*
  • Prosím

    Velmi vás prosím kde bych mohla zdarma stáhnout jednu část z upírských deníků? moc to potřebuji ... Děkuji
  • Re: ?

    dej si studenou sprchu *3*
  • ?

    ja ho miluji! co mám dělat? *14*
  • Re: Upíři deníku

    v uari to budou davat v telce pa
  • Re: NADHERA

    já jsem to četla a je to mnohem podrobnější ale i seriál je super a Stefan nebo Paul je nejlepší
  • Re: Paul Wesley

    Vážně! máš čistou pravdu! já ho mám na pozadí ... je to můj idol a je vážně úžasný! asi i tvůj idol, ne?
  • Re: Re: Vampire diaries :-*

    jj já na něm taky ujíždím a dokonce sem přemluvila moje 2 kámošky at se na to kouknou že je to super a potom mě ve škole říkaly jak je to úpa dobré atd.. já ho prostě žeru ten seriaál a nemůžu se dočkat jak to bude chodit u nás na nově!!! *1*
  • Re: Re: Upíři deníku

    V Top dívce se psalo že by to mohlo jít na nově ještě tento rok ale podle mě to v lété nepujde ale tento rok snad jo (doufám)!!!!
  • valdik

    Re: Upíři deníku

    takže seriál se dá stahnout na www.ulozto.cz s titulkama... a podle nejnovějších informací koupila nova práva a řekla bych že do září by to mělo jít v tv..
  • ruanek

    Paul Wesley

    On je upe bozi!!!
    Je upe KRÁSNEJ A POHLEDNEJ!!!!!
    Myslim, že bude novej AMERICAN IDOL protoze je uplne krásnej!!! *4* *4* *14* *14* *14* *14*
  • chanel

    Fallen

    nevite nekdo, kde se da stahnout film Fallen? nikde to nemuzu najit. vim jenom, ze existuje knizka od lauren Kate. pls.
  • Re: Re: Re: Paul Wesley - výška

    Mno Ian měří 177 a Paul je vyšší....takže bych řekla tak cca 179 cm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit