Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrs.Wesley
    Jak myslíte že to je??Paul nechce Ninu a nebo Nina nechce Paula?protože nevím co na Ianovi vidí Ian sice taky není ten z těch-méně sexy chlapů ale taky nechápu jak to že Ian má více fandů než Paul????///!!
    Vždyť já bych řekla že Paul je populárnější trošku...a je tak okouzlující....*14*
    • To máš jedno ne?jestli nina chce ho nebo ho.
      Mě se sice víc líbí Ian(je sexy!)Ale k Paulovi mám lepší přístup když jzdído Polska. *3*
      • Mrs.Wesley
        Jo a kdybys ho tam náhodou potkala což se asi nestane vyřiď mu že ho tady všeci strašně žerem a ať se za náma přijede podívat*1**9*
      • Mrs.Wesley
        Proč když on bydlí v USA??;/
        • přece on jezdí do polska když ztama pochází jeho rodiče. *3*
          • Mrs.Wesley
            No jo..ale proto že jsem se spletla mi hned na ten koment nemusíš dávat mínus!!!
            • Promiň *4*
    • terynka10
      spíš Paulínek nechce Ninu protože každý chce Paulínka <3 <3 <3 *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* ps:to si teda myslím já , nevím teda jak to je :-/ :-( :-)
    • Nina nechce Paula ale chce Iana (teda oni už spolu zase chodí http://magazin.osobnosti.cz/robert-pattinson-a-kristen-stewart-se-chystaji-na-spolecnou-dovolenou-220874 ) A neni to pravda že Paul je hezčí než Ian. Ian je nejvíc sexy ze všech chlapů a je k nakousnutí. Paul je taky svým způsobem hezký ale nééé tak jako Ian . *3*
      • terynka10
        jo tak si di k lanovi jo a stejnak Paul je hezčí to ví každý !!!!!!?????
      • Mrs.Wesley
        Hmmmm...ale pro mě je hezčí Paul a možná skoro pro všechny co tady jsou ale asi kromě tebe...zřejmě*11*
        • hezčí je Ian a má víc fanoušků než ten vás Paul *15* *15* *15*
          • Mrs.Wesley
            Já to ale myslím smrtelně vážně!*1**1*
          • Mrs.Wesley
            Hahaha jak víš že má více fanoušků???*10* Paul má fandy po celým světě a nejvíce v USA a Číně..viděla jsem video jak posílá vzkaz svým fandům v Číně..*15* Ian taky není šerednej ale prostě Paul je mnohem mnohem vtipnější a hezčí..pro mě *15*..a prostě má něco v sobě co Ian nikdy mít nebude...Ian je sorry hezkej jen v TVD..
            • cože že Paul jevtipnější :D :D tak teď jsi mě dostala *1* *1* *1* Ian je hezkej pořád ...... a Nina je a prý bude s Paulem kamarádka nikdy by ho nechtěla ... je zamilovaná do Iana .... to si možná pleteš s upíříma deníkama *1* *1* tam do něj byla zamilovaná (do Paula) a do Iana je zamilovaná doopravdy *3*
            • Mrs.Wesley
              A určitě je to tak že Ian chce "docela" Ninu Nina chce Paula ale Paul ji asi taky chce ale byl s Torrey no a tak je Nina s Ianem..no..*15*a Nině se asi líbí Paul protože jsem viděla ty jejich fotky spolu jak Paul líbá Ninu na tvář a takový strašně sexy fotky takhle se s Ianem moc nefotila!!!*15*snad z toho n3co bude...ale zatím to vypadá jen na best friends forever..
  • Mrs.Wesley
    Teda málo chlapů se tak dobře o sebe stará jako Paulínek*14*
  • terynka10
    zkoukně te to prosím prosím http://videoklip.osobnosti.cz/paul-wesley--paul-wesley-you-got-me-hypnotized
    • Mrs.Wesley
      po 5.------PANE BOŽE!!!*14*
    • Mrs.Wesley
      PANE BOŽE!!!!JÁ ZA NÍM FAKT ODJEDU!!!!!!!*9**9*
    • Mrs.Wesley
      Pane BOŽE proč??????je tak nádherný????? Jiní herci jsou hezcí jen ve filmech ale on je hezký i teď ve skutečnosti on je kus chlapa a není možný aby se zas narodil někdo s tak úúúžasnou povahou a úúúúúúžasnýýýým vzhledem...*14**14**14**14**14**14**
    • Mrs.Wesley
      Pane bože a ty sexy pózy přitom focení..a jak se tam smál...panebože a ta písnička!!!*14**14**14**14*a ten jeho hlas
    • Mrs.Wesley
      Pane bože to je to nejkrásnější video o Paulovi co jsem kdy viděla...teď ho chci ještě víc...*14**13**9**9**9*
  • stefanka
    on je fakt krásný <3 :-)
    • Mrs.Wesley
      To je slabé slovo přímo nádherný fantastický!!!!*3*
  • Mrs.Wesley
    Stefan,stefan,stefan přirost mi k srdci tak že ho nemůžu pustit..*14*ještě že tak!!
  • Mrs.Wesley
    Pane bože příští rok mu bude už 32!a další 33,34,35,36,37,38,39,40!!!néééé on nám zestárne!!!!*9**9**9**9*ach jo já chci aby nikdy nezestárnul..
  • Mrs.Wesley
    To není jako z žízní*3**3**3*když máš žízeň dej si nohy křížem ale co když chci*3**3**3**3**3**3**3**3*Stefana???Na to nohy křížem nezaberou...*9*
  • Mrs.Wesley
    Stefan.....nejlepší vánoční dárek ze všech!!!!*14**14**14*Tetka kdybych šla ke stromečku a tam velikánská krabice a z ní by vylez Stefan!!!*14**14*
  • Mrs.Wesley
    Stefan je prostě sexy a má hezký vlasy kdo by ho nechtěl...*14**14*
  • Mrs.Wesley
    Myslíte že Ninyn a Paulův vztah bude někdy něco víc??Mohlo by..*8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit