Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak na tohle stojí za to se podívat!!^^ Je to dokonalý :3****** http://www.youtube.com/watch?v=cCydeFj1V_4
  • Mrs.Wesley
    Mumumuc Stefan!!!
  • Stefan na Klause:
    Klausy ne nedělej to prosím!!!!!:-(
    Klaus: ale já ty hajzlpapíry musím koupit!!!!
  • Alarik Salcman na Stefana:
    Musíme zabít Dejmona nebo on zabije nás!!!Hmmm....asi zejtra dneska se mi to nehodí Elena je v tranzu..a..za chvíli porodí!!!Co to bude???Co asi jinýho než já!!Akorát v zakrslý podobě!!!
  • Ty komenty se mi sem už nevejdou tak se když tak koukněte na druhou stranu...
  • A poslední nebo se tady asi vážně poerem smíchy

    Klaus na Katherin:
    Vyklop to!!!!Co???Říkám ti ať to vyklopíš!!!!Co????jako???No přece ty odpadky ze včerejšího mejdanu:-):-):-)
  • Dejmon:
    Eleno, už tě nikdy neopustím, přísahám...Opravdu Dejmone???....Hmmmmm...ještě si to rozmyslím...*5**5*
    • *1**1**1**1* COOOOOOL
  • Elena na Stefana:
    Stefane..Já tě tááááákkk strašně móóóócccc.......a prádla si...konec*1**1**1*
  • A teď obrázkový text:
    Jde jednou Dejmon*11* na mýtině a potká tam *14* Stefana.Stefan*14* na něj koukne a:(doplň si to podle obrázku)>*11**11* přímo Dejmonovi*16**11* na kalhoty na rozkrok.On si vezme hadr a rychle si to tam drhne..Stefan mu řekne: Já myslel že ti ho už vyhonila Elena!!*1**3**8*
  • Slavnostně zahajuji:
    DRBACÍ KLUB pro všechny co tady nejsou jen tak ale chtějí vědět novinky!!! Holky buďte tu každý den! budu vás informovat o Ianových skandálech a Paulových novinkách!!!!*1**2**3**4**5**6**7**8**9**10**11**12**13**14**15**16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit