Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boží

    On je uplne nadherny:D v The Vampire diaries sú s Ianom užasný.MILUJEM ICH :D :* (no to som prehnala ale nevadi).Proste Ian neni krajší ani škradši:) Aj ked obaja su ale uplne iné typi sú KRASNY :D *14* *1*
    • Re: Boží

      To som znovu ja Nemenovaná.Mám Taký dojem že Paul má veľkú hlavu,neviem či mu to robia té krasne vlasy alebo sa mi to len zdá.Ak toto niekto čitat kuknute sa a napíšte sem svoj názor.
  • pavlinqa

    the russell girl

    Ahoj, nevíte zda se někde dá stahnout v češtině a jestli ano tak kde, díky *3*
  • ddaaddaa

    Kalendář

    Čau děcka našla jsem super kalendář s Paulem ale abyho objednali musi mit o nej zajem nejmene 5 lidi tak pokud by nekdo chtel http://www.kalendare2011.cz/paul-we sley-420-mm-x-297-mm/d-185/
  • :-*

    *14* on je tak sexy! *14*
  • :-*

    milujeem ho *14* *14* *14* moc moc moc moc .... nedá sa to ani povedať! *14*
  • Nejkrasnejsi

    v tom serialu the vampire stories je uzasnej a taak krasnej....ten Damon je o proti nemu hnus...
    a je tak sexy Paul...:)
    nejkrasnejsi....v tom prvnim dilu sem se do nej upe zblaznila :)*
    • Re: Nejkrasnejsi

      Ježišííí :) zajimalo by mě kdyby o tobě někdo řikal, že si hnus jak by ses tvářila :) nejspíš lolitka předpokládám
    • thepopsie

      Re: Nejkrasnejsi

      Názor na něčí zevnějšek je jen tvůj subjektivní.Takže by bylo vhodné,až se o někom/něčem budeš opět vyjadřovat,aby použila tu formuli:"Mě se (ne)líbí..... ."
    • Re: Nejkrasnejsi

      *16* v tom s tebou nesouhlasím! *1* mě se víc líbí Damon *4* on, Stefan není škaredej, on je spíš pohledově strašně tvrdej.. rozhodně si ale nemyslim, že damon je hnus *13* *10* i kdyby se mi nelíbil tak o nikom psat nebudu.... *13*
    • Re: Nejkrasnejsi

      ten seriálm se jmenuje the vampire diaries *13*
    • Re: Nejkrasnejsi

      já naprosto souhlasím! ... *14* *14* *14* *14* *14* miluji ho! *14* *14* *14*
  • Seriál

    Nehrál on náhodou v tom posledním (11.) dílu Žraloka II., co byl tento týden na primě? *7* *15*
  • your-darling

    ...

    prý si myslí,že bude lepší než Robert Pattinson...Tss... *4*
    • Re: ...

      v poslední době jsem zjistila, že bych se tomu ani nedivila... podle mě je TVD daleko úspěšnější než Twilight, ale tvůj názor ti brát nebudu *3*
    • Re: ...

      možná když si robert nechá udělt přesnou plastiku paulova
    • pawlinkalice

      Re: ...

      no vsak bude lepsí *14* a vlastne uz je lepsi *4* *5*
      • blond.girl.third

        Re: Re: ...

        Roberta nesnášim ...... ale Paul je boží
        • demisalvatore

          Re: Re: Re: ...

          Také slouhlasím. *3* ..vlastně no já Twilight nemám ráda.. *10* ..TVD je 100000000000000% lepší *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: ...

          jo tak ted už měnim názor..:-)
          koukla sem na TVD a on je fakt boží..:-) Paul...Rob je u mě sice poříd první, ale tenhle herec hraje dobře(myslím):-) a je doost sexy..:-P
          • z.u.z.k.a

            Re: Re: Re: Re: ...

            :D Robert je opravdu velice špatný herec.. :D a vůbec není pěkný, nechápu jak někdo může něco na něm vidět :D vždyt nemá žádné pořádné tělo, bílý ksicht :D Paul je prostě lepší xP
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              no popravdě, já mám ráda oba...Paul je neuvěřitelně sexy a tak a Robert má charisma, ale jako TADY už nebudu Roba nějak víc rozebírat... *4* *4* *4*
              ted koukám na další díl VD a je to fáákt mazec... *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: ...

          konečně někdo kdo má stejnej názor jako já *4* *4*
  • elena-bella

    On je supeer

    Ja toho herca proste zboznujem*14* ......Wsetko naj paul:DD
  • qlarqua

    narozkyy<333

    vše neeej!!! <333333 *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit