Přejít na výpis diskuzí

Pavel Horňák

OSOBNOST 11.3.2008 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý zpěvák

  • druhořadý zpěvák

  • druhořadý zpěvák

  • leninav

    Pokud máte nějaké fota vkládejte díky:)

  • Pistalka1974

    Holky, našeho miláčka Pavla hrají denně na Rádiu Blaník 👍

  • Pistalka1974

    On ale vždy kytky v pohodě bral od fandů. Taky jsem chodila na koncerty Kroků, takže to vím. Jen jich asi bylo hodně, takže je nemohl pobrat 😉

  • Pistalka1974

    Pavel není "asi", on je pořád krásný chlap.

  • Pistalka1974

    On zraje jako víno, je to pořád moc pěkný chlap 😊

  • Pistalka1974

    Jé, to je skvělé 🙂 Myslím, že jeho hudba má pořád co říct.

  • Pistalka1974

    Já sice přišla o spoustu LP, při stěhování, ale mám jeho kazety. Bohužel si je teď můžu přehrávat maximálně tak na prstu ..

  • Pistalka1974

    No, tuhle kachnu už někdy předtím, než se Pavel oženil, vypustili do éteru nějací "inteligentní" novináři, snad do zpráv...A že neměl zahynout na motorce, ale v autě... Naštěstí to pak druhý den dementovali, Pavel zřejmě byl zraněný, ale živý.. Říká se, že když někoho takhle ostatní "zaživa pohřbí", má pak dlouhý život. Takže tímto Pavlovi přeju spoustu dalších fajn let. Mám ho moc ráda a jeho hudba mě provází od dětství. Nedávno mne jeho písně pomohly dostat se z duševní krize.. Pavle, děkuji moc a zdravím 🍀

     Je jen škoda, že Pavel už nezpívá. Ale je to i jinak úspěšný muž. Od roku 2019 je soudcem u Nejvyššího soudu 👍 A pořád je to hezký chlap 🙂

    Martina

  • Pistalka1974

    Já si myslím, že právě jeho písně jsou nadčasové a texty mají hloubku. Pavel má skvělý hlas, a talent od pána Boha, který bohužel nevyužívá, což je škoda. Já jeho písně poslouchám pořád, hlavně ty, které nazpíval jako dospělý.

  • Pistalka1974

    Má několik fanklubů, jeden z nich jsem nedávno založila já- mám k tomu své důvody, které vysvětluju na zmíněné Fb stránce.

  • Pistalka1974

    To nemyslíte doopravdy, že ne? Jeho písně jsou úplně jiný level, než písně dnešních rádoby umělců! Pavel má krásný hlas a i texty dávají smysl.

  • Pistalka1974

    Takže, úplná aktualizace, JUDr. Pavel Horňák je od roku 2019 soudcem Nejvyššího soudu a předsedou Senátu.

  • Pistalka1974

    Pavlíku, moc fandím stále a přeji vše nejlepší k brzkým narozeninám, hlavně zdraví, štěstí a pohodu. Martina

  • Pavlíku,moc jsi se měl líbil jako mladičkej klučina a pořád jsem pátrala,kde jsi a co děláš.Náhodou jsem tě objevila na netu a jsem ráda,že o tobě vím.Přeji hodně štěstí to nej,nej,nej v dálším životě.VJ.
  • To byla fajn doba,setkani fanklubu atd..uzivaly jsme si to s Ditou a Kamilou..a tech fotek a zazitku. Písnička pod polštář..ta je úžasná.. Pavle Horňáku,měj se moc dobře..
  • Je mi 55 let ,ráda vzpomínám na pěkné písničky od Pavla Horňáka a když jsou v TV ,tak si je zpíváme spolu s vnoučaty,jsou populární i dnes.
  • Tento človek je užasný zpěvák muluji jeho pisnicky ..vyrostla sem na nich a posloucham je do dneska a to mi je skoro 20 let ..mam je na desce občas si je pustim na gramofonu sou to moje milovane písničky a strasne rada bych ho poznala sobne a vydela jak dnes vypada na živo a jak vypadal dříve :) sem jeho Fanynka :*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit