Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Skrachovaný futbalista 

  • Luky1987

    Sa dal dohromady s Darou Rolins🤮

  • všechno nejlepší ikono Juventusu Méďo!

    Bratr vás obdivoval a stále obdivuje.

  • juve

    BIRTHDAY!!!!!!!!!

    Všechno nejlepší!!! Moc chybíš Juventusu. *9* FORZA PAVEL NEDVĚD!!!
  • Čau Pavle!

    Tak si představ, že je mi už 5 let a slavím narozky ve stejnej den jako ty! Dokonce jsem začal hrát a trénovat v Liberci v TJ Sokol Doubí a na tréninku mi trenér říká Tonda Nedvěd, protože mám tvůj dres z repre. Tohle píše táta, kterej je taky bývalý fotbalista, jen je trochu starší než ty. Jsme velký fandové Juve! Pavle oba ti přejem do dalších let mnoho zdraví a štěstí. Někdy Ahoj! Tondové
  • Re: Baroš? vtip!

    haha :D Milan Baroš? Prosímtě..,možná umí hrát fotbal,ale má jen základní vzdělání. S ním se nedá ani mluvit. Věř mi. *3*
  • Re: Re: únava

    ale teď už je to stejně jedno,když už to pověsil na hřebík.Jako jinak nic proti němu,jenom prostě nechápu,jak někdo může odmítnout reprezentovat svou vlast,vždyť by to měl být nejvyšší cíl každého sportovce.Ale stejně asi nikdy to Mistrovství světa ani Evropy nevyhrajeme,ani,kdyby se stal zázrak a nikdo by reprezentaci neodmítal,tak je to celkem šum a fuk.
  • nik011

    vsechno nej

    vsechno nej k narozkam!"!!
  • juve

    BIRTHDAY!!!!!!!!!

    Všechno nejlepší k narozeninám!!! Můj fotbalový a životní vzor. Nejlepší fotbalista českéa československé historie.
  • Re: únava

    tobě by zas měli zakázat psát na tyhle diskuze ty blbe!!!narozdíl od tebe on něčeho dosáhl, a stou repre. ani se mu nedivím že odešel udělal bych to taky být na jeho místě, pač naše repre jde rok od roku do sraček a ještě se nechat urážet od těch naši novinářů, kteří rád vše kritizují. Dnešní reprezentanti (myslím ještě co hrali např. proto Slovákům) sou rozmazlení frackové. Každý z nich se hrne za penězi a na hřiští vydají tak leda velké víte co !!!Pavel je hráč který dřel na hřišti že všech nejvíce...
    Pavle byls užásný hráč, a hodný člověk.
  • únava

    na to ,aby hrál za reprezentaci,je velice starý a unavený,ale za ty svoje poblblé Juventusy bude hrát klidně do 50-takovým hráčům,co nechtějí reprezentovat a za svoje kluby si dál hrají by měli zakázat hrát i za ty kluby. *10*
  • Pavle

    jsi nejlepsi pac si starej a dobre:D *3* *3* *3* *3*
  • Pavel je best

    Pavel Nedvěd je bez debat asi nejlepší český fotbalista. Je to skvělý hráč, jen škoda že nejel na EURO 2008, ale na druhou stranu se mu ani moc nedivím. Protože hrát pod bandou blbců kteří si ho ani trochu neváží, a nejsou schopní se ani vypravit do Turína a říct by byly rádi aby nároďáku píchnul když je Rosický mimo, tak mu akorát zavolaj a zeptaj se jestli by nechtěl hrát a jetstly ne, že jim to vůbec nevadí.
    Vsadím se že kdyby Nedvěd prohlásil že by hrál za nároďák kdyby odstoupil Rada a spol., ze svazu by se mu dostalo odpovědi : My tě Pavle Nepotřebujem, už si starý a neperspektivní, my sázíme na lepší hráče jako Slepička nebo Pospěch.
  • Pavel je nejlepsi...

    Ahoj Pavle.. Nevim jak pro ostatni ale pro me patri mezi prvni tri fotbalisty v historiji fotbalu.. Je radost se na tebe divat kdyz hrajes.. Obcastne negativni emoce ti to nemuzou zkazi, protoze ve vetsine pripadu jsi hajil pravdu, ktera tobe nebo tymu byla odeprena.. Jsi bojovnik a jeste chvili vydrz u fotbalu. Bude to velka strata kdyz skoncis.. S pozdravem Honza
  • borec

    pavel nedvěd je nejlepší
  • Ty jsi debil!

    Kdyby jsi uměl alespoň 10% z toho co on, tak ho suď, ale takový názory si nech sám pro sebe! *16*
  • debil

    je to manik.nikdo nechce aby se vratil do reprezentace.gerrard je stokrat lepsi *1*
  • :-I

    Na hřišti ukázkový bojovník a buldok,jeho touha po výhře motivovala ostatní.Bohužel si sám zkazil renomé svými mediálními výroky.BTW:jestli pojede na Euro 08 tak už mě vážně klepne :D
    Respekt za to,že neodešel Z juve i po sestupu do serie B
  • osobnost

    Je velmi málo českých a československých fotbalistů, kteří nás zviditelnili na mezinárodní úrovni. Z historie kterou nepamatuji snad Plánička, Bican, Masopust, Panenka a Pavel Nedvěd. Děkuji Honzovi za jeho výkony, kdy i za reprezentaci odevzdal na hřišti všechny svoje síly i když se na MS nedařilo. Zlatý míč si zaslouží je to náš nejlepší fotbalista od dob Masopusta. Díky Pavle.
  • fotbalista

    Jo souhlasím je super.Moji nejoblíbenější fotbalisti sou Nedvěd,Rosický,Sionko,Ujfaluši,P irlo,Cannavaro,Kulič,Gerrard

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit