Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PAVEL JE NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    PAVEL JE ZE VŠECH CELEBRIT ÚPLNĚ NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • Pavel Nedvěd

    Pro mě si nejlepší fotbalista.Já taky hraju fotbal.Moc ti fandím.Ted dávaj fotbalista roku,tak na tebe koukám.Fandím ti at vyhraješ. *4*
  • Moc ti fandím a líbíš se strašně moc! *14*
  • jsi nejlepsi

    Pavle jsi muj idol a jsi nej nej nejlepsi,a prosim prodluz si smlouvu s Juventusem. *3*
  • Jseš pašák že si pomohl České reprezentaci a bojoval o postup na mistrovstvi sveta!!!
  • díky že jsi konečně šel do české reprezentace
  • pavel je best vy...
  • Pan uraženej.

    Je to moc velký nafuka.Je pravda že fotbal hrát umi,ale kyž je takovej srdcař nemusel dělat takove okolky kolem ...REPREZENTACE.Jen si spomente na minulou kvalifikaci jak to vedl jako kapitan.
  • Pavel Nedvěd is Best

    Cau Pavle.Že Ti ted můžu psát je pro mě velká čest.A kdyby si mi napsal byla by to pro mě ještě větší.Moc Tě přeju aby jsi byl zdravý a taky aby jsi hrál ještě pořád skvěle.Moc Tě ted přeju za skoro celou naší krásnou malou zemičku aby jsi zůstal.Musíte vyhrát mistroství, protože to asi pro většinu mužstva bude poslední co můžete udělat.A určitě by to byl vrchol kariéri.Moc Tě prosim aby jsi mi napsal a taky poslal podepsanou fotku.Moje adresa je Dukelská483 Strakonice 38602.Jméno je:Roman Škoda.Děkuji Ti moc.A at Tě všechno vijde.Cau cau!!!!!
  • Fandím Ti

    Ahoj Pavle, považuju Tě za jednoho z nejlepších českých fotbalistů. Je moc dobře, že ses vrátil do nároďáku. Tvoje góly z šestnáctky jsou parádní. Vydrž ještě aspoň dva, tři roky u fotbalu. Těším se na Německo, jak nám pomůžeš do finále. Ahoj Michal
  • AD HONORE NEDVĚD !
  • Ahoj Pavle nadherny fotbal jo a zustan i na mistrovstvi sveta pomužeš nám hodně pa pa Zdenek
  • Miluju te ses nadhernej......
  • ahoj Jardo, vím že nejsem vlivný ani známý, ale přesto fyndím českému sportu a i malou měrou jsem se zasložil o jeho zviditeňění. Hraju 4. ligu házený Německu (není to NHL vím), ale baví mně to a užívám si to. Už mám rodinu a manželka to snáší . A nezávisle na to všem se ptám, nemohl poslat dres české repre "68". pro to že nekecám ti poílám odkaz naší www. stránky (mám č, "5"). http://www.hsv-bad-blankenburg.de/ S pozdravem Pavel Barth
  • Cau Pavle, ja vam fandim ve fotbale.Prosimte posli mi svoji fotku na adresu.Jiri Maska Bavorova 20 Strakonice 1 386 01.Tak cau a nezapomen mi napsat.JJJJJJJJJJIIIIIIIRRRRRRRRRRKKKKKKKKKAAAAAAA AAA
  • Nezáleží na tom jaký si vlastenec, hlavně že jsi zpátky a pomůžeš nám na MS a snad i tam. Takovych fotbalistů jak si ty je málo a my jsme hrdí že tě máme!!!
  • Pájo dík ze ses vrati jsi ten nejlepší fodbalista na světe!!!! Česká reprezentace tě potřebuje!!!!
  • Ahoj,jenom jsem Ti chtěla říct,že je od tebe dost hnusný že se chceš vrátit zpátky do České reprezentace,protože jestli se nemýlím tak jsi nedávno řekl, že se tam nevrátíš,že tě nikdo nepřemluví a to co jsi řekl o Karlu Bricknerovi bylo dosti hnusný,Na jednu stranu je super že se chceš vrátit,ale na tu druhou už se na tebe nebudu dívat takovýma očima jako kdysi promiň.Pro mě je nejlepší MILAN BAROŠ.Jestli můžeš tak mi napiš svůj názor zatím ahoj Verča ze Studénky
  • Čau

    Pavle,uznávám Tě jako fotbalistu.Ale to je všechno. Přečti si příspěvky lidí k tomu, že se chceš vrátit do reprezentace. Až si je přečteš,tak zjistíš,že je lepší zůstat,tam kde si.A to nespochybňuji tvoje kvality,jako sportovce,jako vlastenec si na tom uboze.
  • Jsi na řadě

    Pavle, ty pro naši reprezentaci hodně znamenáš, tvůj odchod nás moc mrzí , ale můžeš říct třeba stokrát ne a pořád budeme doufat že se vrátíš. Prosíme rozmysli si znovu své rozhodnutí v ČT si řekl, že by jsi se vrátil a že tě zklamal trenér, který určitě dělal vše co mohl pro to aby ses vrátil. Teď si na řadě ty zavolej trenérovi a přijĎ nám pomoct s baráží. Na ty co tvrdí že máš díky naší rep. spoustu peněz a že si zrádce vůbec neber ohled.Já tvrdím že si nejlepší fotbalista na světě a že tě naše rep. do baráže a doufejme že i na MS potřebuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit