Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel Nedvěd je fakt pěknej a dobrej fotbalista
  • nedved

    Ses hodne dobrej:)Nikdo na tebe nema ani ten Baros...Nevadi,ze nebudes hrat za reprezentaci.Cesi jsou trochu divni,proto ty noviny a drby...Mej se hezky a at se ti vyleci to koleno.Ahoj:)
  • i love you Nedved you are best fotbal player on the world!
  • Jj, Pavlík, to je mistr... : )
  • Nedvěd je boží

    Pavle fakt super.Hraješ božsky si nej nej nej nejlepší.nikdo na tebe nemá ani Baroš sice je dobraj ale na tebe dlouho nikdo ještě mít nebude.fandím ti a vím že nejen já ale fandí ti všichni si super.Pa pa pa fandíme Nedvědovi
  • divali jste se nekdo na Fotbalistu roku?oni jsou pekne hnusni na neho mu to chudakovi bylo lito ze ho vsichni nesnasi:( ale stejne je to nejlepsi fotbalista a mam ho 1000x radsi nez Barose!
  • Pavel je hvězda
  • Pavel je fakt vynikajici fotbalista,pomohl nam v tezkych situacich!Ale zdalo se mi od nej nefer ze z reprezentace odesel a za Juventus porad hraje!Vim ze jednou musel odejit ale zrovna kdyz se hraje o postup Na MS 2006 ?Tvrdi se,ze se vrati az se dostanem na Ms ale mi ho potrebujem ted na kvalifikaci!Pavle vrat se
  • No miluju ho.Je super,sexy,ale zadanej.=o(
  • Sice to byl dobrej kapitán, ale odešel. Mrzí mě to,ale teď kdy je možnost že se vrátí,tak si nejsem jistá jistli bych ho dala znova jako kapitána.Odešel jednou,odejde i podruhé.I když svoje mužstvo vedl dobře,tak bych nechala Galáska,ale to je na Brucknerovi.
  • milacek

    vsem se jen libi Baroš a ze je nejhezci ale nejlepsi je Nedved hrozne ho miluju a je super skoda ze uz nehraje za nas!!!
  • pavel nedvěd

    já si myslím že pavel je nejlepší hráč a že skončil v reprezentaci a juventusu je to nejhorší co se mohlo stát. je nejen nejlepší ale i nejhezčí a to mu nikdo neodepře :)
  • Pavel

    Pavel je úplně super mám ho moc ráda a hrozně mu fandím.Chtěla bych se s ním setkat:-)
  • Pavel je nej!!!

    Proč se všichni dívají jen na Baroše. Je sice hezký a sympatický, ale kam se hrabe na Pavla. Pavel je nejlepší!!!
  • Pavel je nejlepší a nemá na něj ani Baroš. Když nehraje, jde to poznat, Strašně svému mužstvu pomáhá. Je to nejhezčí chlap a má super háro. Pavel je prostě OSOBNOST!!!
  • Pavel je super!

    Pavel je nejlepší fotbalista!Mám jeho dres a strašně mu fandím. 3koda, že nehrál v nominaci na mistrovství Evropy proti NIzozemsku. Třeba bz jsme s ním vzhráli. Je to kapitán, který umí své mužstvo podržet. Pavle jsi supééééééééééér!!!!!!!!!!!!!
  • PAVEL JE SUPER!

    MYSLÍM SI,ŽE JE TO TU TROCHU PUSTÉ! VŠICHNI BLÁZNÍ ZA BAROŠEM,ALE NIKDO SE NEDÍVÁ NA JINÉ FOTBALISTY JAK HRAJÍ. VŠICHNI ZASLOUŽÍ OBDIV NEJEN BAROŠ. JE SICE HEZKÝ ALE NA PAVLA NEMÁ.!.!.!.!
  • když se tak dívám a nevidím na této diskusy žádný příspěvek, tak si myslím, že jste lidi trochu cvoci, když nepoznáte kvalitu hráče!!! Pavle, jsi nejlepší!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit