Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Reprezentace ČR

    Subjekt: Pavel Nedved do reprezentace hlasujte PRO poslete DAL Fanoušci českého fotbalu! Cílem této výzvy je návrat Pavla Nedvěda do reprezentace České republiky. Pokud chcete, aby se Pavel Nedvěd vrátil do národního mužstva, hlasujte na www.ihlas.cz. Výsledky hlasování jsou zveřejněny přímo na stránce www.ihlas.cz. a jsou předávány Pavlu Nedvědovi průběžně prostřednictvím internetu. Hlasujte TEĎ! Přepošlete tento email svým přátelům a známým. Cílem je návrat Pavla Nedvěda do reprezentace ještě před rozhodujícími zápasy kvalifikace MS 2006. Organizátoři hlasování www.ihlas.cz
  • ČESKO - HOLANDSKO ..

    Milý Pavle! Vždy jsi pro mne,nás znamenal symbol našeho národu ,který se moc dobře v Evropě neprezentuje .Dalo by se říci bůh který je v pohodě,je skromný,rozumný a jsou osobnosti v hokeji,fotbalu ,které dokázali více neš ti bolševici ve vládě,patříš mezi ně také ty ....., nechápu co se stalo že jsi zanevřel na české lvíčata ,prosím zachovej se jako chlap!!!!!Velmi jsme ti fandili,každý tvůj ůspěch byl pro nás radost. Jsem hodně zklamaný že jsi povýšil ješitnost nad národní hrdost. Musíme hodně ovládat svoje emoce po dnešním fotbale.....S POZDRAVEM PETR K.
  • fuj

    je me s tebe na bliti, na to abys byl nejlepsi cesky fotbalista musel bys to mít v hlave v poradku, popros sveho tatu at Ti da poradne pres drzku, fery
  • jdi do prdele

    Ty jeden kreténe, jestli neumíš telefonovat a neumíš si za ty prachy, který Ti umožnil lenhle národ vydělat někomu říct, aby panu trenérovi zavolal,že na nás tady všechny sereš,tak ji jednou provždy DO PRDELE.
  • Pomoz českému fotbalu

    hoď za hlavu fráze a pomoz českému fotbalu když je tak trochu ve srabu.Na trenera se nezlob je to super chlap.
  • Ahoj pavlíčku dávám ti prosbičku, jsem tvůj velkej fanoušek, ten co tě moc prosí, abys mě dal slibeček, pro lid který prosí. Ty fotbal rád máš tak se prosim snaž. V nároďáku je bez tebe býda tak přijď ať neumírá. Tvůj nejvěrnější fanoušek
  • 4ever Pavel

    Páááájo,prosííím vrať se. Bez tebe repre neni nic. Jak řek Kaja: bez Nedvěda sme silní ale s Nedvědem ještě silnější!!! Nároďáku chybí duše, a ta je v Juventusu........... Milovat tě stejně budu, ať seš v repre nebo ne, ale bez tebe se do Německa nedostaneme. Comeback proti Finům by byl kráááásnej.........
  • Doufám,že se vrátí do reprezentace a pomůže nám na MS do Německa!!!
  • PÁJO VRAĎSE

  • Měda je suproví

    Mezi nelepšími fotbalisti patří Pavel Nedvěd.Von že nenínejlepší ale suproví na celém světě.
  • I na zlate je kaz

    Je to skvelej fotbalista - mozna ten nejlepsi, ale to ze chce zustat v Italii a deti dat do italsky skoly - to neni vlastenectvi, trochu kazi celkovy dojem . . . ale jinak jako fotbalista - jednicka jako clovek dvojka
  • blbec

    pavle ti si nejlepci ale si užitecni
  • Vrat se do reprezentace prosim prosim

    Ahoj Pájo chci te poprosit o to abys ses vratil do reprezentace moc te prosim mi bez tebe Nizosemsko neporazime Tomáš Galásek neni lepsi nez ty jsem tvuj veliky fanda a chtel bych te videt v Reprezentaci moc te prosim rozmysli si to Ahoj tvuj verny fanousek!!!!!!Petr
  • Web

    No o autogram by to chtelo si napsat spis primo Pavlovi. Tady Vam ho asi nikdo neposle. Zkuste jeho stranky www.pavelnedved.cz.
  • Prosbička

    Ahojky Pavle, je radost se koukat jak hraješ! Jsi můj nejoblíbenější fotbalista a proto tě prosím o autogram. Moje adresa:Marcela Wernerová,Jedlová 171,Jedlová u Poličky 56991 Předem mooooc děkuji!Ať se ti daří nejen v soukromí,ale hlavně ve fotbale!Pa Marcelka
  • Nedvěd

    Jmenuju se také Nedvěd a hraju fotbal jako muj vzor Pavel Nedvěd. Je nejlepší fotbalista na Světě,hraje tehnicky a i důrazný fotbal.
  • čau Pájo

    Pael je borec nejlepší fotbalista akorát mě nasral s tou reprezentací . Kdo chcete volejte mi na číslo 723706767 sem hezkej ahoj
  • Miluji tě lásko. Jsi nejlepší..
  • SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Som zo Slovenska a ty si moj najoblubenelsi hrac. Hras perfektne a si velkou oporou Juventusu.
  • čech

    Pavel je hvězda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit