Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nový

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavle, drž se !!!

    Milý Pavle,
    zdraví tě tví fanoušci z Humpolce, kam jsi zavítal s Olympem na slavnostní otevření zimáku,který nám před 2 roky spadl. Tenkrát to byla i tvou zásluhou skvělá akce a následně večer výborná zábava. Moc ti držíme palce a přejeme brzké uzdravení. Jsi skvělý chlap a bojovník. Určitě tu svinskou nemoc porazíš a přineseš nám všem mnoho příjemných chvil v divadle, na hřišti i ve filmu. Za všechny Humpoláky přeje vše dobré Prezident *3*
  • Brzké uzdravení sporťáku...

    Ahoj Pavle,přeji Ti velmi brzké uzdravení. Vím, že v Kladrubech u Vlašimi máš pár přátel.Jinak pěkné Velikonoční svátky i taky pěknou koledu.Pak půjdeme na led a začneme žít jako v Olympu.Moc tady chybíš na televizních obrazovkách.Jak říkám brzké uzdravení a v divadle,sportu brzy ahoj Radek s rodinou velký fanda.Páček shledáček sporťáku.
  • děkuji

    Dobrý večer, pane Nový, taky jsem shlédla 13. komnatu, a vaše odhodlání mi dodalo sílu. Nepochybuji, že vám mnohokrát bylo hůř, než jste mohl v reportáži vyjádřit.Ráda bych svou nemoc zvládla jako vy.
    Snad je jednodušší být silný před blízkými, ale uvnitř je hodně úzko aa vždycky se to nedá vůlí zvládnout.
    Tak se mějte dobře. Alena N.
  • VÁŽENÝ PANE

    DOVOLTE MI ABYCH PŘED VÁMI SMEKLA SVŮJ POMYSLNÝ KLUBOUK.PŘI ZHLÉDNUTÍ VAŠÍ 13.KOMNATY JSEM SE ANI JÁ NEUBRÁNILA SLZÁM A PŘIZNÁVÁM ŽE ANI NYNÍ KDYŽ VÁM PÍŠI TYTO ŘÁDKY NENÍ MOJE OKO SUCHÉ.OBDIVUJI VAŠI VYTRVALOST,SÍLU,BOJOVNOST.PŘI TOM VŠEM CO JSTE PROŽÍVAL JSTE NEZAPOMĚL NA SVŮJ SMYSL PRO HOMOR,IKDYŽ VĚŘÍM,ŽE TO BYLO TĚŽKÉ.
    JEŠTĚ JEDNOU VÁM CHCI VYJÁDŘÍT SVOU ÚCTU K VÁM JAKO K HERCI ALE HLAVNĚ JAKO K ČLOVĚKU KTERÝ PŘEKONAL SÁM SEBE A PŘEJI K NAROZENINÁM VŠE NEJLEPŠÍ A HLAVNĚ TO ZDRAVÍ.
    BLANKA
  • :-))

    pavle, chcem ti len odkázať že na slovensku máš veľa fanúšikov, držím ti palce, bojuj a nevzdávaj, ty máš toľku iskru v oku, že tú choleru zlivkiduješ ...ty si prišiel na tento svet ľudí potešiť...si na to predurčený..:-)) mi ťa čakáme..:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit