Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nový

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim z Australie..K.IV

    Ahoj Pavle ,ted jsem se dokoukal na show s Honzou Krausem...priteli preji TI vse nej k brzkemu zotaveni ....porad vzpominam na stare-dobre casy na VEZI s Jardou Tlalkou...je my cti ,ze jsem VAS poznal oba dva...good luck...chlape po tech letech TY vypadas porad stejne...Dej si nakou zincicu na slovacku...:-)!!!!!!!! *4*
  • Něco máme společného

    Pavle, shodné máme brždění na kole, věkovou kategorii, rodné město, zákeřnou nemoc, je nám blbě a snášíme to dobře. V Africe(Nigerii) jsem kupodivu nic nechytila po dobu dvouletého pobytu. Jsem beran o 2 roky starší. V 59 letech jsem se jednoho rána vzbudila a nemohla se hnout pro ochrnutí poloviny těla - mrtvice, tedy také mozek. Blbá situace. Od manžela jsem po 35 letech utekla a nový přítel mě poznal zdravou, plnou života. Za jednu noc jsem se stala z bohaté chudá (z podnikatelky důchodkyně), ze zdravé nemocná a závislá na pomoci tehdy ještě skoro cizího člověka. O nemoci jsem se nikdy nezajímala, takže jsem měla představu, že za tři týdny odejdu ze špitálu, jakoby se nic nestalo. A ono nic. Z neurologie jsem šla na rehabilitační a na tu nejintimnější místnost jsem se sama nedostala. Domů jsem šla s hůlkama, ale blbě. První rok v lázních jsem si neoblékla ponožky. Paní doktorka domlouvala příteli, aby mi tolik nepomáhal a mně, abych nemyla nádobí v myčce, nýbrž růčo. Poslechla jsem. Na kole už jezdím jen musím mít čas koordinovat mozek s tělem, když se blíží překážka, jinak brzdím tak, jak jste to předvedl,(ale i to padání se nechá naučit). Hůlky francouzské jsem nahradila
    trekovými a ty doporučuji vyzkoušet už i proto, že se ke sportovci více hodí. Já s nima už letos běhala v Rakousku po Alpách. Není to jako dřív, ale jde to a život se mi líbí. Z přítele se stal manžel, takže mám vzácnou jistotu, že mám spolehlivého parťáka, na důchod jsem si zvykla a umím s ním vyjít i když těžko, ale důležitější je, že vyjdu sama na ulici a nikdo mi nemusí obstarávat mou hygienu, Ještě stále se to lepší. Důležité je, že jsme nepřišli o rozum. Hodně síly, radosti i z nejmenších úspěchů a trpělivost přeje Alena.
  • Šmankote uzdravte se!

    Milý Pavle, o vaši jakési nemoci jsem četla někdy v listopadu, pak dlouho nic, taxem si říkala, že jste už jistě ready...a dnes jsem byla při čtení novin v totálním šoku, že ta sviňa nilská vás pozlobila natolik, že vás neposlouchají ty vaše pěkné nožalky! A pěkné to jsou, jednou jsem vás viděla na ulici, v těch vašich šortkách, jste pěknej mužskej! Navíc šikovnej a vtipnej, taky sportovec! Přesně jako můj táta, má i knírek jako vy! Asi blábolím....
    Chci vám jen vyjádřit podporu a popřát hodně sil. A když se uzdravíte, tak vás zvu na pipko *3* a to se vyplatí *3* .
  • soukromá nemocnice

    ahoj jmenovče,poslouchal jsem tvůj rozhovor na radiožurnálu a jedna z posledních vět bylo vyjádření spokojenosti s nemocnicí kde tě léčili a přání, aby ji znovu nezestátnili.Je velká škoda,že si lidé nechtějí pamatovat chyby z minulosti.Je mi líto všech středočechů,ale je to tak jak to je. Jsem zvědav,co tam ten "mistr světa" předvede.Hodně zdraví ti přeje jmenovec
  • Hodne zdraví

    Vázený pane Nový,
    preju Vám ryhlé uzdravení.Sama vím, jaké to je být bezmocný.Jsem od 42 let po CMP a chodí ted uz sama, ale nic moc.Moc Vás chápu.Oravdu kdo to sám neprozije,asi stejne moc nic nepochopí.
    Drzte se a bude líp.
    Lenka
  • nehoda

    Vážený pane Nový, potřebuji znát pravdu o seskoku bungygamp. vedla jsem debatu o tom, že tím, kdo se zranil při seskoku již zmin. jamp. jste byl Vy. Druhá strana se však do krve brala, že to byl Novotný Petr. byly v přesile. I přesto tvrdím, že možná i Petr Novotný měl smůlu i když si ho opravdu nedovedu představit na laně. Buďte tak laskav a povězte jak to tedy je. Děkuji a s pozdravem Jája *13*
    • Re: nehoda

      Ano, byl to Petr Novotný velký herec, konferenciér, bavič a recesista.
  • pavle

    Vazeny Pavel,prajem Vam skore uzdravenie,aby sme Vas este videli vo filmoch,velmi ste sa mi pacili.
  • pajin

    kraťasy

    Ahoj,Je to božan.Inspiroval mne ke kraťasům a sem jeho fanda.Je to sypatický chlápek,potkal sem ho na parkovišti a prohodil pár slov.a není jako jíní,hned se nebál pokecat.Kraťasy do boje,pojďte a založíme ligu kraťasů za Pavla Novýho.
    Pavel el barto
  • ilinka1

    Pavel Nový

    Ahoj všem. Pavla Nového jsem potkala na dni BERRY. Je to moc milý pán a hned se dal do řeči. On tam ten celý program uváděl. Na fotkách třeba příjemně nevypadá, ale ve skutečnosti je skvělý. *3*
  • ZDRAVÍ

    Vážený pane Pavle, zrovna vás vidím v televizi, jaký jste borec. Ani jsem nevěděla co vás postihlo. Jenom bych se chtěla zeptat, jestli je to jen vaše vůle, nebo pojídáte nějaké potravinové doplňky, např.z čínské dynastie Ming. Bez chemie,které už pomáhají mnoha lidem, zrovna v takovémto postižení. Moc vás zdravím a přeji hodně úspěchu při výšlapu do skutečného prvního tábora.ivana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit