Přejít na výpis diskuzí

Pavel Řezníček

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

    ne
  • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

    tak hlavne ze vis, ze to, co sype z pusy, je pravda.. a nedela si z tebe srandu - nic ve zlem *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

    a proč jako ne? nic špatného či nepravdivého jsem neřekla.... jen mi to vůči Řezníčkovi nepříjde vůbec fér, když má takového "kamaráda" na kterého žena mrkne a on jí vysype něco z Řezníčkova soukromí...
  • Pavel a drby..

    Holky neblaznete a nereste vsechny "zarucene informace", ktere si tu prectete.. Pavel je uplne v pohode chlap, prijemny, zabavny, jasne ze neni svatousek, ale uprimne - ktery chlap (bez zavazku) by byl, kdyz se to samo nabizi, ze?... Presne jak napsala "rouge" - zij a nechej zit..
  • Re: Pavel a drby

    Souhlasim. "Zij a nechej zit..." hezke svatky!
  • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

    tak to hlavně všude vytrubuj *10*
  • Pavel a drby

    Já myslím, že by jste se tady měli všichni na sebou zamyslet, než něco vypustíte z pusy.... *8*
  • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

    pže říká to co by neměl... a to si říká jeho "kamarád" hahaha
  • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

    proc si nevidi do pusy??
  • Re: Re: Re: Re: kontakt

    jasně, ale jako ženatý nikdy nebyl, říkal mi to jeho manažer, kterej si ted občas nevidí do psuy:))))
  • Re: Re: Re: kontakt

    ..a o tom to je, tato diskuze.. spousta zarucenych informaci.. rozvedeny, chodi s Martinou atd..
  • Re: Re: kontakt

    nikdy ženatý nebyl!
  • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

    mela jsem na mysli, jestli neni jedno to, jestli spolu jeste chodi nebo ne....
  • Re: Re: Re: Re: kontakt

    jak pro koho...
  • Re: Re: Re: kontakt

    ...a neni to jedno?
  • Re: Re: Re: kontakt

    i to je možné, já vím, že spolu chodili, že snad skorko 3 roky *3*
  • Re: Re: kontakt

    Ja jsem slysela, ze s Martinou uz davno nechodi...
  • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

    rozumím a souhlasím...těch drbů tady bylo, dokonce tu původní diskuzi tady nechal někdo vymazat...protože to byl hnus co se tady psalo...
  • jitkamorcova

    Re: Re: Re: Re: kontakt

    To je mi jasný,že když je někdo neregistrovaný a nepřihlášený - čili anonym - asi je úplně jedno,co tu vypustí za bludy,já se nebojím prezentovat se zde celým jménem,za své sympatie k Pavlovi se nestydím a za svým názorem si stojím,Pavel je sexy chlap,at je v soukromí jaký chce,mě prostě baví...........mě se prostě líbí..... *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

    tak at ti to potvrdí dámy co s ním mají zkušenost...i když jen jako bokovky-jak tvrdí...
    to že má přítelkyni Martinu - manažerku skupiny Wohnout a Jana Lota je pravda...(teda pokud se teď někdy nerozešli). jsou spolu tuším přes 3 roky...
    to není žádný drb....a nic tajného *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší