Přejít na výpis diskuzí

Pavel Řezníček

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • foto

    tak holky příště fotit.....:-)) *15*
  • Pavel

    no právě, jsem si připadala pak hrozně trapně....se Pavel asi musí hodně bavit, protože ženský na něj asi dost koukaj, to vám nedá na takovýho chlapa se nepodívat...nás tam někdo pozorovat, tak musel mít fakt zážitek *1* ještě, že nejsem z Prahy, protože to byla asi ostuda *1*
    • andrii

      Re: Pavel

      Určitě byl rád. Pavel je fakt velkej sympaťák. To mně bylo blbý ho v metru oslovit a pak když jsem vystupovala na konečný, tak mi někam zmizel, abych ho alespoň poprosil o podpis. No, co se dá dělat. Snad se nám opět někdy poštěstí potkat ho znovu a vyfotit se s ním. *3* *3* *3* Ale zážitek to byl výjimečný. *4* Btw. Nevíte někdo, jestli Pavel v současné době hraje v nějakém divadelním představení. Díky.
      • Re: Re: Pavel

        to by mě taky zajímalo, jestli náhodou někdo neví, kde Pavel hraje???hledala jsem na netu, ale nikde ani zmínka *9*
  • Pavel

    tak dneska jsem měla zážitek...tedy původně jsem myslela, že ho budu mít u muzikálu dracula-po představení jsem stihla ještě ulovit fotku s Danem Hůlkou a Monikou Abs. a odcházela jsem s kráásným pocitem, ale pak jdu na metro a v těch dlouhých strašných jezdících schodech vidím naproti mě Pavla...no jemu to tak seklo, že si toho všimla i moje mamka a obě jsme koukali na něj...z toho štěstí mě napadlo ho, jen pozdravit tak říkám dobrý den a najednou vidím ten jeho frajerský úsměv a pozdravení....holky, ten je opravdu hroozně pěknej a ve skutečnosti vypadá ještě líp než v Tv....jen mě mrzí, že jsem ho nepotkala o minutku dřív nebo dýl, protože na těch schodech jsem ho nestihla ani vyfotit
    • Re: Pavel

      jo, vazne mu to seklo... a vim, proc *4*
    • andrii

      Re: Pavel

      Tak to mohu jen potvrdit. Také jsem měla tu možnost ho vidět na vlastní oči a rovněž v metru. *3* V telce mu to sluší, ale ve skutečnosti je mnohem mnohem hezčí a jeho osobní kouzlo a charisma z něho přímo vyzařuje. *3* *4*
  • sd

    ve vkv je strašnějj,děs!
    jak to mohl vzít?škoda ho...
  • letiště

    o prázdninách budou opakovat letiště...
  • ..

    "teda řeknu Vám, co jsem takhle pročítala na netu, tak nemá dobrou pověst. Snad horší než Leoš Mareš......hrozně se o něm píše....." napsala tady jedna slečna
    a já se ptám :D o něm se píše??? :D
    • Re: ..

      kdysi se psalo, ale pak to nechal někdo smazat
  • ? What ?

    Nic novýho? :-/ *7*
  • ...

    měla jsem tu čest s ním pařit a fakt to stálo za to ;)))
    • Re: ...

      Pavlín, a kde jsi s ním pařila? A co myslíš tím, že to stálo za to?
      • Re: Re: ...

        v Mecce, no,tak jak to myslím?:D úplně normálně,že to prostě stálo za to,protože se umí odvázat...
  • ????

    jenom jsem nepochopila,to, že v rozhovoru na konci roku 07 potažmo už rok 2008 řek, že nemá stálou partnerku a přitom prý už má Martinu 3 roky .... nejhorší ve vztahu u všech lidí celkově je,když si jeden myslí,že je to úplně jiný vztah než si myslí ten druhý *15* taky se mi to stalo *15*
  • tsm středa

    bude ve středu v top star magazinu...zase nějaká nesmyslná anketa o sexy herce nebo tak cosi :-/
    • Re: tsm středa

      prej jak Šula, že si ho lidí s ním pletou *15* dobrý,no až na to,že oba vypadají úplně jinak.....:DDDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit