Přejít na výpis diskuzí

Pavel Řezníček

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ???

    nechápu co na něm tolik žen vidí!fakt nepochopím!
    • Re: ???

      z Letiště byl stejně nejhezčí Jarda Plesl!!!
    • Re: ???

      mě se třeba líbí jako chlap, takovýhle typ chlapů se mi líbí, ale nedokážu říci to, že kdybych se s ním viděla v realu, jak by na mě půsbil a jelsti bych s ním měla také co říci. Tak že třeba 5 minut může rozhodnout, že si řeknu to je ale idiot.... *9*
    • Re: ???

      sympaťák *15* *1*
      • Re: Re: ???

        hm,to je hodně chlapů,ale někdo je z něj úplně mimo .... *7*
        • Re: Re: Re: ???

          tak to je jasný *1*
  • Monkey

    jak to myslíš?
    • Re: Monkey

      mam na mysli damy, ktere "kratkodobe" uspely, ale cekaly od toho vic..
      • Re: Re: Monkey

        tak to máš asi dost velkou pravdu,ale myslím si že závist vládně světem kor u tak pěkného a charismatického chlapa a dokonce herce *1*
  • Pavel

    teda řeknu Vám, co jsem takhle pročítala na netu, tak nemá dobrou pověst. Snad horší než Leoš Mareš......hrozně se o něm píše..... *10*
    • Re: Pavel

      tak jako já vím,že není žádný svatoušek,ale z netu to nevím.....
      • Re: Re: Pavel

        myslím třeba s diskuzí a tak
      • Re: Re: Pavel

        A proč by měl být, že? Kdybych byla chlap, atraktivní jako on, holky by mi lezly samy do postele (ať už z jakéhokoli důvodu), tak toho taky využiju. Tak to prostě je, byl by blbej...
        • Re: Re: Re: Pavel

          tak jasný,že jo,ale je pěkně blbý mít u toho přítelkyni!!
          • Re: Re: Re: Re: Pavel

            Tak proč s ním je??? Pokud je fakt tak strašnej (a nemyslím si, že je to tak hrozný), tak jdu o dům dál, ne? Takhle jednoduchý to je *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pavel

              no spis bych rekla, ze to pisou damy, ktere neodmitl napoprve, ale napodruhe uz ano *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pavel

              jjj,to může být taky pravda,ale on prostě takový je no ;-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pavel

              já si stejně myslím,že ty negativa píšou dámy, slečny, holky co je třeba odmítl...a oni se s tím nedokážou smířit tak pomlouvají o 106:-)) *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pavel

              Njn, kdo ví, jak to všechno je, což? *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pavel

              no,proč?:-Dfakt nechci nikoho urážet,ale protože je blbá!hold ho tak moc miluje no,podlě me,jsou takový ženksý blbý,ale jejich věc!
  • Fotky Pavla + hraní v ČT

    Pár fotek z reálu: http://www.ihot.cz/celebrity/pavel- reznicek/746/5.html

    Jinak Pavel hraje 5.4. v 3+1 s M. Donutilem.
    • Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

      Cože?Už i ho?Sakra,to mu už ani nebudu moc dát pusu na veřejnosti *8*
      • Re: Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

        no jo no co se dá dělat, tak že jedině to líbání někde v soukromí *1*
        • Re: Re: Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

          :-) tak což o to,mě by zas tak nevadilo být v novinách :-D
          • Re: Re: Re: Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

            aha tak že další, která se chce přihřát na výsluní někoho jiného *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

              *15* to měl být sarkasmus,já opravdu nemám za potřebí tohle dělat!da výsluní se umím dostat sama,v tom co dělám ;-)
    • Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

      Prý: "Řezníčkovi nechybělo ani cigárko, které je pro něj jistě nedílnou součástí image
      ." :-D:-D Tak závislost je v dnešní době image?:-D
    • Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

      Tak už i na něj se začali lepit paparrazi?:-D:-/
      • Re: Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

        no jo no *10*
  • Snatky z rozumu

    no třeba, že možná už to tenkrát bylo znamení, že se dá na dráhu herectví....í když dle jeho slov ho divadlo/herectví do 18 let nazajímalo.... *7*
    • Re: Snatky z rozumu

      vždyt mu byly 2 :D to si nemůže ani pamatovat!tak ho rodiče dali do seriálu a?se ho zeptej,když neveříš...a proč to pořád tak řešíš?není to jedno?kdyby ne,tak by to byla fakt velká náhoda,že by někdo měl stejný jméno i příjmení,v 1968 by mu byly 2 a ty vlasy...ty měl jak ted...
      • Re: Re: Snatky z rozumu

        nebo taky chceš tlachat o tom jak je krásný, jaký má vlasy a tak? *15*
        • Re: Re: Re: Snatky z rozumu

          Ne,mě se nelíbí
      • Re: Re: Snatky z rozumu

        já nevím přoč jsi tak urážlivá? proč bych to neměla řešit?To je snad má věc jeslti se zajímám o to jeslti to byl on nebo ne.Ani bych se nedivila že jsi Bára......přesně ten stejný styl psaní!
        A jinak od čeho je tady ta diskuze? Aby se takovéhle věci řešily......to pak ani nevím o čem by se tady dalo psát podle tebe.... *10* tahle stránka je k ničemu, člověk tady nemůže řící vlastní názor na herectví!
        • Re: Re: Re: Snatky z rozumu

          proč bys nemohla říct názor?řekla jsi ho a já jsem ho řekla taky,neříkám ti nic ve smyslu,že jsi hlopupá,nemáš v ničem pravdu nebo pod.jen jsem taky řekla svůj názor!!!!!!!!
        • Re: Re: Re: Snatky z rozumu

          *15* ?jinak v pořádku?já jsem se neurazila,jak to můžeš z textu poznat,když nevídíš mimiku a neslyšíš intonaci?já jsem ti jen normálně odpověděla nevím kdo se tady uráží!a on mi je úplně volnej,jen vím,že v tom hrál!a mimochodem jmenuju se NIKOLA!
  • Snatky z rozumu

    Ted jsem se na to divala...Byly mu tam 2 roky,no nepoznala bych ho :-D:-D
    • Re: Snatky z rozumu

      to bylo to uřvaný dítě? *14*
      • Re: Re: Snatky z rozumu

        Jo,jo!:-D Myslím,že jiný dítě tam ani nebylo...
        • Re: Re: Re: Snatky z rozumu

          tak to bych ho taky nepoznala, a byl to vůbec on? není to shoda jmen?
          • Re: Re: Re: Re: Snatky z rozumu

            Nn,není to shoda,je to on!Ale tak, ty valsy tam měla jako ted :-D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Snatky z rozumu

              Já to vím.Je to on.Proč by to měl říkat,ukázaly ho tam sotva 3x a byl jen dítě!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Snatky z rozumu

              nikde jsem v žádném rozhovoru nečetla, že by se zmínil, že hrál jako dvouletý....a v dokonce ve sňatcích z rozumu.... *3*
  • nezvěstný

    ve filmu nezvěstný (03) byl nejlepší
    • Re: nezvěstný

      jj,ten film byl celkově hezký i Bob a Matásek tam hráli skvěle!jinak me se teda nejvíc libíl v Letišti (ale to je jako samozřejmost :D)ale jinak v té Stříbrné paruce!
  • Pavel

    tak jsem si včera byla po druhé podívat na film kdopak by se vlka bál....a daleko víc jsem si ho vychutnala než poprvé...škoda, že i ve skutečnosti není Jitka Č. s Pavlem, protože ve filmu jim to spolu moc slušelo....víc než s Jitčiným přítelem ve skutečnosti...a oba to moc hezky hráli až místy dojemně, jak Pavel bojuje o jejich manželství. *3* Takovýho chlapa, jako ve filmu ztvárńuje by si nejedna přála i v životě *4*
    • Titulek

      Čvačarka je hezká no...ale tenhle typ filmu,fakt nic pro mě.ve skutečnosti je úplně jinej....
  • Stříbrná paruka

    Každá neděle - 11.hod.
    • Re: Stříbrná paruka

      jo tam byl ještě mladoučkej...
      • Re: Re: Stříbrná paruka

        pamatuju,když mu bylo třicet (něco málo přes třicet) to byl nejhezčí ;)
  • .

    ta pohádka byla teda nudná...........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit