Přejít na výpis diskuzí

Pavla Tomicová

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pf

    Pavli,páč jsem ztratil mobil, nemám na Tebe číslo, tak aspoň touto cestou:FŠECKO NEJPČÍ K NAROZENINĚ,dušan
  • Kočka

    Ahoj Pavli!Jsi super herečka,neskazíš žádnou srandu.Jen tak dál.MÁŠ SUPER SMÍCH
    *14*
  • Pavle

    Milá Pavlo
    Viděl jsem s vámi několik divadelních představení.I v televizi jste skvělá,myslím že vás čeká slušná kariéra.
    Přeji hodně štěstí.
  • ahoj Pavlo

    jako Simona v ulici jste skvělá,jen tak dál
  • Ahoj Pájo

    až budeš mít čas ozvi se. Letos hrajeme na Chrudimi Bezhlavého rytíře *3*
  • Ahojky Pavlo

    Moc Vás zdravím, přeji Vám hodně zdraví, štěstí, krásných hereckých rolí. Jste fakt výborná. Sledujeme s manželem a dcerou seriál Ulice - a když v některém díle nejste, tak to bez Vás není ono. Manžel vždy povzdechne - škoda, že tam není kadeřnice...
    Mějte se fajn a už se těším na večer na Ulici.
    pa Marika
  • Opět píši

    V uterý jsem byla na představeníTEN TŘETI,všichni tři učinkující byli skvělí a i když to vůbec nebyla veselohra,p.Tomicová byla moc dobrá.Děkuji,kdo jste neviděl,zajděte *3* *15*
  • ahoj

    Je to moje nejoblíbenější herečka, je správně řáchlá..nemá fakt chybu!!! Vždycky se moc nasměju...je fakt boží.. *3* *1* *1*
  • kontakt

    Prosím někoho kdo by mi sdělil jaký koliv kontakt na herečku Pavlu Tomicovou.Díky
  • mnoo skvele ulitla

    tak jako musim rict,že absolutne nema chybu!! *1* nedavno jsem byla se mrknout,jeste se skolou v klicperovym divadle na prodanou nevestu a nechci v zadnym pripade snizovat kvalitu tamtech hercu,ae diky Pavle si myslim,že to bylo ještě lepší,melo to takovej ten šmrnc,a to myslim že by tam,bez ni chybelo *1*
    • Re: mnoo skvele ulitla

      Ahoj lidi, nevíte prosím někdo jestli hraje Pavla Tomicová v nějakém pražském divadle? Chtěla jsem jít na tu dámskou šatnu, ale hrají to v Hradci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit