Přejít na výpis diskuzí

Pavla Tomicová

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Pavlo

    Ahoj Pavlo, zrovna dneska jsme se s kámoškou dohadovaly jestli jsi starší než my nebo ne. Závěr byl, že jsme to nepoznaly, ale můžu směle říct, že se na Tebe moc rády koukáme! Miluju Tvoje lítlý role jak v Hrubešovi, tak v Rafťácích. Jsi přesně ten typ se kterým bych za každých okolností chtěl kámošit. Moc Ti držím palce!!! A ženy! My to ještě těm chlapům ukážem! (přinejmeším hned jak zhasnou!) Mám ráda Tvoji energii, která z Tebe fakt sálá, asi jsem podobný typ. tak se měj moc hezky, kdyby ses nudila (asi ne, že?) klidně napiš moc ráda bych pokecala. čus If.
  • konečnš originální ŽENA, nazdar

    Dobrý den paní Pavlo,
    ráda bych Vám poděkovala za neodolatelný projev herecký, hlasový, ale hlavně neskutečně optimistický. Moc ráda se dívám na seriál Ulice, teď zejména kvůli Vám, protože se vždycky moc pobavím, resp. i poučím. Přeji Vám mnoho rolí a především zdraví. Marie Žalská
  • Skvělá

    Je skvělá v petrolejkách a v Akvabelách.Je svá,více rolí. *3* *4*
  • Majka

    Je skvélaaaaa
  • Skvělá

    Jedna z našich nejosobitějších hereček.Její Štěpa v "Petrolejových lampách"byla skvělá,pro mě leší,než Ivy Janžurové...a to ten film mám velmi rád!!BRAVO *4*
  • SUPER!

    Já ji viděla v dámský šatně.. to nemělo chybu :-) *1*
    • Re: SUPER!

      Dekujem za navsevu ve vinarne bystricka v hk.;-) PRIJDTE ZASE
  • PROSÍM!!!, ozvi se Pavlo na tuto adresu, mám pro tebe důležitou zprávu od Šárky Teichertové-Hvolkové.
  • ANO ANO ANO

    Je výtečná! Více jí!!! Obsazovat! Obsazovat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit