Přejít na výpis diskuzí

Pavlína Filipovská

OSOBNOST 22.3.2009 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vy asi pocházite z te pražske kavárny,Vašeho otce jsem měl jako herce rád u vás po tom článku už to řict nemužu.tolik nenávisti bych u Vás nečekal!
  • Dnes jsem si přečetla Váš komentář k současné politické situaci, k prezidentu Zemanovi a panu V. Havlovi, též k České televizi. Vy asi žijete na jiné planetě. Démonizace Miloše Zemana a svatá aura pro V. Havla - bláboly člověka, který nevidí nic, než svou lajnu. Zkuste se podívat nezaujatě. Pak nebudete psát bludy typu - M.Zeman mluví se státníky Ruska rusky - on mluví s Rusi rusky, Němci německy, Angličany anglicky. Je zajímavé si vybrat jen to Rusko a plkat. Česká televize - Zeman pozval Putina na hrad. Ano pozval - proč? Protože byl o to požádán zástupci Židovské obce - jedná se o oslavy osvobození konc. tábora v Polsku. Tuto informaci si televize jaksi odpustila a sdělila ji jen tak po nějaké době.Postavte se na zem a přestaňte blbnout milá Pavlínko. Hrajte - to umíte. Politika ve Vašem podání je katastrofa.
  • Pavlínko
    všechno nejlepší k vaším narozeninám hodně štěstí,zdraví!!!!!
  • Děkuji za pěkné povidaní u nás v Bohumině .ráda Vas posloucham i v nedělním ranu na 2 i si Vás pamatuji s p. Štěpankou iM.Nesvadbou Naschledanou zas v Bohumině
  • Dobry vecer.Pani Pavlinko jednou jsem slysela jak zpivate kuplet do vsi prijel biograf to vam byla mela ze to jeste zadna holka nikdy nevidela.Moc rada bych tuto pisnicku znala celou. Byla bych vam moc vdecna jestli si nahodou pamatujete slova a jestli by jste mi je nemohla napsat.Moje adresa je kom.vera@seznam.cz moc vas prosim i za vnoucata ktery bych ji chtela naucit.dekuji komarkova
  • narozeniny

    Vážená paní Pavlíno
    Gratulace s přáním k Vaším 70.narozeninám
    hodně štěstí,zdraví.Český rozhlas 2.
  • pozdrav

    Dobré nedělní ráno paní Pavlíno . (snad Vás při mých 77ti oslovení neurazilo)
    Jsem vyložený skřivan a jako takový si dopřávám poslech Dobrého rána
    u počítače, v přímém kontaktu s moderátorkou . Takže děkuji za přivítání k poslechu a na oplátku vítám Vás při jeho uvádění .
    Dlouhou pauzu od předešlého jsem nesl nelibě . Protože Vaše náplň a struktura pořadu spolu s milým hlasem se mi velmi líbí a tak doufám, že se nadále budeme setkávat častěji .
    Pěkný zbytek víkendu Vám spolu s obrázkem přeje Ruda .
    Snad k Vám můj mail dorazí.
  • přání

    Milá paní Pavlíno
    Přání k Vaším narozeninám,hlavně
    pevného zdraví,štěstí a dobrou
    pohodu. *4* *4* *4* *4*
    • Re: přání

      Ano Pavlínko, jsem to já po xxx letech. Mám to štěstí, že jsem Vás znala ze soukromí a ráda vzpomínám na veselé historky. Protože znám dobrou kuchyni Matly, koupila jsem si Pavínko Tvoji kuchařku a - fajn moooc fajn. Ale stejně to měl Matlásek nejlepší. Žiju mimo Prahu a ráda bych vás všechny viděla.
      Helena Koubová Tesařová
  • Pavlína Filipovská

    Paní Pavlínku velice obdivuji.
    Celá rodina Filipovských.
    Tatínek výborný herec,dabér-
    -Luise de Funese.
    Ta naše písnička česká Anna Stází.
    Divadlo Semafor Včera neděle byla,
    Trala lí trala lá, atd.Zpěvačka,
    herečka,moderáto rka.
    Na rozhlasových vlnách,gramofonové
    deskyLP,SP.
    V televizi vysílání pro děti,Babiččina
    krabička, atd.
    Srdečný pozdrav.S Úctou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit