Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    Milý Palo
    Gratulace k dnešním narozeninám
    hodně štěstí,zdraví a spokojennosti. *3*
  • superstar

    Palo, děláš to moc dobře. Jsem Tvým fanouškem od mých 15 let. Dneska mi je 44 a pořád si Tě vážím. Už za to že umíš otevřeně říct kritiku. To víš za našich mladých let to nešlo.... Roman Kovalský
    P.S. Zůstaň svým!
  • áách

    Normálně že jsem z něj úplně posraná :D chodím kvůli němu na superstar a povedlo se mi k němu dostat a je strašně strašně milej a krásnej, až se mi z něho podlamovaly kolena *14*
    • luucka

      Re: áách

      závidím!!!! :) dala bych cokoliv za to ho aspon jendou v životě vidět :(
      • wauworld

        Re: Re: áách

        nezávidím ! Fanatici !
  • Palo

    Palo je bezva, nerada bych se potkala s někým, kdo ho pomlouvá. Tento Zpěvák s velkým Z je stejně starý tak, jako já, takže ho opravdu sleduji od začátku. Byla jsem na koncertech v osmdesáti a na začátku devadesáti létech, na to se nedá zapomenout! *4*
  • girls

    jsi super

    Palo je nejlepší je můj nejoblíbenější zpěvák.je skvělej skladatel a zpevák.Jeho písničky jsou super už jiný neposlouchám *14*
  • luucka

    :)

    Už se moc těším...až bude zase dělat na svém CD a bude spolupacovat s teamem...a bude mít turné...už jsem s tím ani nepočítala...a jsem moc ráda,že to tak bude :) těším se mega moc :) :)
  • Pavol

    Je to mocdobrý zpěvák a docela hezkej!!!!Chci aby dál skládal desky a aby lidi chodili na jeho kencerty!!! *14* *13*
  • miláček

    Pavol je moc dobrý zpěvák a také moc hezký mužský. Na jeho koncert v městě Břidličné vzpomínám dodnes.
  • Pre Romana

    Pre Romana:A co take si povedal?Hi.No asi take nezmysly,ze vie kritizovat atd.Vsak?Urcite si pisal nepravdy ty Roman.Pali je najlepsiii spevak v Ceskoslovensku aj porotca a velal udi nevie co je kritika a to je problem v Ceskoslovensku.Vsak Roman?
    • luucka

      Re: Pre Romana

      souhlas s Barčou...proč na něm hledáte..chyby?..jako za to že říká svůj názor tak z něj dělá špatnýho člověka? nechápu vás
  • pravda

    To by mně zajímalo,kdo stáhl ten kritický příspěvek,byl dobrý a pravdivý.Tak se mi zdá,že se tady nechávají jen hodící se komentáře.Takže pravda asi opravdu nevítězí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit