Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi skeli

    ma nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nejolibmejsi z tvich pisnicek je mam na teba chut.Posloucham ji den co den. *1* *14* *14* *3* *4*
  • luucka

    =))

    Jeho písníčky jsou krásný...dokážou dojmout i potěšit...=) je to prostě úžasnej člověk...nevím co proti němu každej má...je jeden z mála lidí...který dokážou říct narovinu co si myslej...a to já oceněju..=) a na svůj věk je prostě neodolatelnej *14*
    • Re: =))

      presne tak:)je nejlepsejsi na svete uz od mala ho miluju *14* jeho pisnicky mne vzdycky potesi ma hodne pravdive texty je proste bombastickej dkybych menal psat vsechno co k nemu citim atd...bylo by z toho tisice deniku
  • Habera válí :D

    Na rovinu -- neposlouchám jeho písničky, ani nijak zvlášt nezkoumám jeho kariéru.. ale je nehorázně sexy ♥ *1*
    • Re: Habera válí :D

      Souhlasím, je opravdu sexy a jeho písničky mám ráda.
      • luucka

        Re: Re: Habera válí :D

        =) souhlasím =) *4*
  • Bartošová

    Dojímá mě,když Palo Habera řekl že měsíc strávil s Bartošovou na nějaké soutěži jak si to hned bulvár vykládá po svém.A ani zmínka o tom že tam s ní byl i Sepeši se kterým chodila.Jsou fakt trapní.Nehledě na to, že si myslím že Habera by o ní nezakopl ani kdyby byla ze zlata.
    • Re: Bartošová

      přesně...to co o něm někdy píšou je děs
  • wendy92

    Mám na teba chut

    Jeho Mám na teba chut mě dostalo, bombová písen! *3* *3*
  • palo habera

    Palvol Habera je pro mě ten nejlepší zpěvák a skladatel a i nejlepší člověk na celý zemi mě nevadí kolik mu je ale užasně zpívá a je krásnej moc a moc už ani nemám slov. s kapelou team jsou nejlepší hlavně palo , mám ho moc ráda hodně moc je pro mě všechno :) sem ráda že ho mužu zase vidět v talentmanii doufám že bude ještě mnohokrát v televizi už se na to moc těšíím přeju mu aby se mu vždycky dařilo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluju ho *14*
  • Palo je skvělý!

    Palo Habera je můj nejoblíbenější zpěvák, má skvělé písničky a na to, že je mu 48, bych ho tipovala tak na 30 *3* Už se moc těším, až začne Talent Mania, protože jako porotce je taktéž úžasný! *14* *14*
    • Re: Palo je skvělý!

      Pavol Habera jeten nejúžasnější a nejkrááásnější na světě dala byc hvše za to abych HO viděla a nebo měla aspon plakááát *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nej zpěvák

    Palo je muj nej nej zpevak je super a chtela bych mu podekovat za krasne pisničky Vanda *3* *5*
  • slinty

    paľo

    všechno nejlepší k svátku, Pali *3*
  • Miluju tě

    Ahoj strašně miluju Paľa. Jeto můj miláček. Pá puso!!!!!!!!!
    Tvoje Natuška *9* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *5* *14* *14* *14* *3* *4* *4* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit