Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Palo

    Palo je pro mě nejlepší.Jak jsem byla na koncertě ve Frýdku-místku tak to bylo super.Je krásnej a ........ mam ho prostě rada *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • =))

    Všechno nejlepší k narozeninám *14* *5*
  • shany.team

    Narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí a stále skvělé hudební nápady!
  • charmedka-jana

    jj

    všechno nejlepšÍ XD
  • přání

    milý Paľo,přeji Ti všechno nejlepší k narozeninám a doufám že dostanu na tvůj koncert *4*
  • Pavol Habera

    Milý Pavle
    Přání k Tvým narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4* *4*
  • palo

    ummm happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday Palo *3*
    hooodně štěstí a zdraví..:)

    haa já jsem mu popřála první:D
  • Palko

    Je úplně úžasnej zpěvák s nádherným hlasem,ani bych nevěřila že mu za pár let bude 50.
    Je sladkej. *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Palko

      Pali je najlespi spevak v ceskoslovensku aj porotca.Velal udi ho pznalo aj pred superstar ale teraz najviac aj deti ho poznaju a to najma v Cechach.A to je dobre.Pali ma vynikajuce koncerty.Uz sa tesim v juni nak oncert do Uherskeho Hradista. A aaron200>Je vidno,ze ty si blazon ako Ozzy ktory nevie spieva a robi skandaliky tak to si asi aj ty taki.A zelam zajtrajsim narodeninam Palovi vsetko najlepsie vela zdravia,stastia,lasky,pohody a vela vela koncertov a aby si este spieval najmenej 20 rokov.
  • Pro sběratele

    Ahoj, prodám 2 ks LP desky:
    1) LP "Habera 2"
    2) LP "Team 4"
    Obě desky jsou v bezvadném stavu a velmi málo hrané.
  • ..lucka..

    ...YeeeaaHhh...

    To Pavola znáte jenom ze SuperStar??.... *7* .... Podle tohoh co tu většina píšete, to tak vypadá no... *1* .... Ale jestli si myslíte že ste blázni, věřte tomu že ne..já sem blázen...umim všechny jeho texty *14* *14* *14* *14* *14* .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit