Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frfr

    Je super.......líbí se mi že se vůbec nebojí říct co chce a co si myslí a tak...
  • Pavol Habera

    Ahoj já jsem ho zarobiť spievať a mám všetky jeho alpa a náhodou je dost dobrej *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • c c

    S tím jak řekl že by se měly bít děti tak nesouhlasím..můžeme na ně být velmi tvrdí a přitom je nikdy neuhodit a zároveň jim dávat hoodně lásky správně?
    • shany.team

      Re: c c

      Ale on asi nemyslel, dítěti ubližovat, prostě dát pohlavek, má to od svých rodičů, oni ho tak vychovali
      • Re: Re: c c

        jo jo Palo je skvělý.
  • shany.team

    Pavol

    Pavol Habera je pro mě skvělý zpěvák, porotce a skladatel.V SuperStar byl z porotců pro mě nejlepší, na rovinu řekl co si myslí, jak "nakráčel" v rockovým kole?Luxus, Dara tam ze sebe dělala rockerku, přitom zpívá nějaký popový písničky, typu "Keby som bola princezna Arabela"
    Byla jsem na koncertě TEAMu, když bylo Best fo tour 2008 a Paľo byl nejvíc na pohodu, kdybych měla srovnat šoumenství frontmana v TEAMu a Elánu, TEAM vyhrává!!

    *3*
  • wendy92

    skladatel

    Je to naprosto vynikající skladatel.. Muž se ženou snídá od Gotta je skvělá písen, a nejen tato.. fakt je dobrej.. *4*
  • jj

    jj je hezký *14* *4*
  • HABERA

    Je krásnej *4*
  • blick.tick.tock.takus

    hh

    Myslím že míval nejlepší názory z porotců v superstar :D
  • ..

    Je nejlepší.. <333
  • SI FAJN

    Milý Palo!!!
    Já i celá naše rodina si myslíme že jsi moc FAJN.Každý ze superstar se tak vyjadřuje no PRISERNE.Jenom ty jsi takový normalný já mám takové lidi v oblibě.Marta Jandová má hnusný názory.VžDYCKY VIDIš PRAVDě DO OčI!!!
    Si SUUPPPEEERRR!!!Tvoje sylva *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit