Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pali je super

    Pali je najlepsiiiii spevak aj porotca.A novinari.Aj superstarovsku hymnu napisal perfektnu.A novinari zase u nas vytahuju,ze za kolko pali pytal hymnu.take soamriny pisu lebo mu zavidia aki je super a nemozu prehltnut,ze je pali naj.A si myslim,ze uz velal udi vie co je to bulvar.Len kto ma male iQ tomu veria.
    • Re: Pali je super

      Pvol je vážně supera.ty novinářisi fakt vždycky vymyslej něco hnusnýho!!!!má krásnej sametovej hlas a super je písnička mám na teba chut´. *14* *14* *14* *14* *15* *15*
  • dotaz

    kdy se vám Palo líbí víc, když je oholený nebo když má vousy? *7*
    • pusiinka5

      Re: dotaz

      to je ale diskuze,co všechno vy nezačnete řešit *1*
    • 8.ball.8

      Re: dotaz

      A co Tobě? Líbí se Ti porost, prales, bobřík, či strniště? *5*
      • Re: Re: dotaz

        HELE HOCHU, TY MNĚ VŽDYCKY ROZESMĚJEŠ, AŤ MÁM JAKOUKOLI NÁLADU *1* TY TVOJE PŘÍSPĚVKY A NARÁŽKY JSOU FAKT DOBRÝ *1* DOBŘE TYYY *5* *5*
      • Re: Re: dotaz

        mě se nejvíc líbí tak, jak to má teď v superstar *14*
        • Re: Re: Re: dotaz

          mě se taky líbí jak to má ted a myslím že ikdyby byl oholený taky mu to bude slušet ale myslim že z vousama víc ;) *14*
          • africa

            Re: Re: Re: Re: dotaz

            a mně se líbí pořád *3* moc ráda ho mám *14*
        • 8.ball.8

          Re: Re: Re: dotaz

          Aha, mmm *1*
      • Re: Re: dotaz

        Ty jses ale vadnej....Je mi te lito
        • skih

          Re: Re: Re: dotaz

          PRESNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ 8.BALL.8 JE VEDLÉÉÉÉ *5* *5*
  • skih

    palo

    palo je nejlepsi perotce! *1*
    • wendulka95

      pal'o

      PAl'O JE VÁŽNĚ ŮŽASNEJ JE STRAŠNĚ HEZKEJ MÁ NÁDHERNÉ PÍSNĚ MUSELA JSEM SI KOUPIT I JEHO CD PŘEJU MU ABY BYL ŠT'ASTNÝ A ABY BYL MALÝ PAUL ZDRAVÝ A ŠIKOVNÝ,HEZKÝ PO TATÍNKOVY
      *4* *3* *3* *14*
      • Re: pal'o

        Ano hlasujte na Slavika aj pre Papa lebo u nas na Slovensku zakazali pala volit nielen pala aj tych co nevidali 2 roky album a ty co su skupine.preco.lebo Palovi zavidia a nechu aby vyhral.Chcu aby vyhral ten Zbiro alebo cmorik
    • 8.ball.8

      Re: palo

      Poprvé s Tebou musím souhlasit, jinak zbytek Tvých názorů stojí za pendrek. *5*
      • pusiinka5

        Re: Re: palo

        jako se mnou??!!!
        • luciq-dc

          Re: Re: Re: palo

          ne to bylo na skih *15*
          • pusiinka5

            Re: Re: Re: Re: palo

            tak to jooo =DD *15*
            • skih

              Re: Re: Re: Re: Re: palo

              sama si je votevři,když seš tak chytrááá...to nebylo nic na tebe,tak si nemysli... *9*
            • pusiinka5

              Re: Re: Re: Re: Re: palo

              hlavně ty se nezblázni Skih,protože to vypadá že ty se k tomu už blížíš *1* ,v tvým očích se do tebe všichni zavážejí,tak aspoň otevři oči *15*
            • skih

              Re: Re: Re: Re: Re: palo

              haHAHAHA!!!!!!!!!!!!§ ABYSTE SE VSICHNI NEZBLAZNILI!!!!!!!!!!!!!!§ NAVIC,CO SE DO ME FURT NAVAZI TEN 8.BALL.8???????'!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! NEBO KDOSI!!! LIDI,NESNAZTESE ME FURT NASTVAT!!! A VY OSTATNI,CO TU JSTE SI TAKY HLEDTE SVYHO...(TI CO JSOU PROTI ME) *16* *16* *16*
    • pusiinka5

      Re: palo

      no to si piš!!! *1*
  • Palo

    Palo je na svůj věk ten nejkrásnější chlap, jaký může být...moc se mi líbí a jeho písničky jsou úúúžasné *14* *14*
    • Re: Palo

      Mě se nejvíc líbí Krátke Lásky!!Já ho tomu Slovesku fakt závidim.Strašně bych se s ním chtěla setkat!!Jo a v tý porotě je vážně sexy kost *14* *3* *14* *15* *1*
      • Re: Re: Palo

        já nikdy nemůžu z těch jeho úžasných poznámek v superstar*1* , bylo by úžasné se s ním setkat a pokecat si (nereálné) škoda *9*
    • Re: Palo

      jj souhlasím svatá pravda je to stéle pěknej chlap *4*
      • Re: Re: Palo

        nebejt tý superstar tak asi nebude vědět jak vypadá když ho představovali byla vykulená jak já nevim co prostě je nejlepší nejhezčí a nejvíc krásně zpívá taky bych ho chtěla poznat víc ale kdy *9* *14*
    • pusiinka5

      Re: Palo

      Áách,souhlasím,neznám nikoho kdo by měl medovější hlas,nejvíc toužím se s ním setkat a poznat ho pořádně,a ne jen z telky,ale to asi nesplní *9* ,ale to je jedno,no prostě úžasný zpěvák...kdybych to prostě měla všechno vypsat,byla bych tu do večerA *15*
      • Re: Re: Palo

        naprosto souhlasím,palo je super,hezounek
        *14* jsem do něj blázen,a tky škoda že je mu tolik,kolik mu je...........
        má nádherné písničky♥♥♥ *14*
        milujŮŮŮ a tky nikdy na něj nezapomenŮŮŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        pstě je úžasnej,chci být slovenka,VÁŽNĚ!
        ale aspon,že žije v Prazeee *14* *14*
        • pusiinka5

          Re: Re: Re: Palo

          Heh,já sem slovenka není to nic zvláštního *15* věř mi
      • Re: Re: Palo

        naprosto souhlasím,palo je super,hezounek
        *14* jsem do něj blázen,a tky škoda že je mu tolik,kolik mu je...........
        má nádherné písničky♥♥♥ *14*
        milujŮŮŮ a tky nikdy na něj nezapomenŮŮŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        pstě je úžasnej,chci být slovenka,VÁŽNĚ!
        ale aspon,že žije v Prazeee *14* *14*
      • Re: Re: Palo

        taky si myslím že palo je super a souhlasím na svůj věk vůbec nevypadá je prostě úžasnej jak vzhledově tak i zpěvem *4*
      • Re: Re: Palo

        taky souhlasim palo ma nadhernej hlas a na svuj vek je strasne hezzzzkej!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Domčís

    takže, Palo je sexy! NEJLEPSI CHLAP NA SVETE!!! :3 ou.. oh.. :D žeru ho nejvíc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • luciq-dc

      Re: Domčís

      kradeš mi názory jasný? *15*
      • 8.ball.8

        Re: Re: Domčís

        Snad ne! *5*
        • luciq-dc

          Re: Re: Re: Domčís

          v.p.s. *14*
          • 8.ball.8

            Re: Re: Re: Re: Domčís

            velmi.překrásný.smajlík ? *4*
            • luciq-dc

              Re: Re: Re: Re: Re: Domčís

              jáách *15* můžeš to brát i tak
  • Jestli mu chcete nadavat tak děte do pi.....

    Hele nenadavejte jste pěkni hajzli a děte stym někam jo..... ja osobně na muj věk ho zbožnuju je fajn a libi se mi na něm že je velice upřimny *14*
    • 8.ball.8

      ROFLÍÍÍÍÍÍÍČEK

      Radši ani neříkej kolik Ti je. *5*
    • pusiinka5

      Re: Jestli mu chcete nadavat tak děte do pi.....

      a kolik ti je? *1*
  • 8.ball.8

    _

    Je to borec, jen ať jim dá co proto, nemaj tam lézt ti lidi, když neumí ku*va zpívat. *5*
  • nemám čo stratiť

    Jednou sme v hudepce psali písemku já sem si začala spívat "nemám čo stratiť" ke mě se všichni přidali a ůča nám vzala písemky a dala nám známku za zpěv. *15*
    PS:Habera má úžasný písničky a je nádherej *14* *14* MUCK
    • Re: nemám čo stratiť

      nemá někdo jeho poštovní adresu
    • 8.ball.8

      Re: nemám čo stratiť

      Ano, taky Tě hnojím. *5*
    • luciq-dc

      Re: nemám čo stratiť

      přelož si co to znamená "muck" *15* *15* *15* *15* *15* třeba na seznamu *15*
  • pusiinka5

    ...

    ste trapný ti co Palovi nadáváte*8* ,nejdřív se koukněte na sebe,třeba co jste dokázali?Náhodou je Paľo v tý superstar úžasnej,prostě je jen upřímnej,a to vám vadí?Upřímnost nade vše,no ne?PS-Pali moc mě šokovalo jak byl o vás článek,že chcete skončit v superstar,,kdyby jste tam nebyl vy tak by to tam nebylo ono,chápu proč jste chtěl odejít,moc dobře to chápu,ale chtěla bych vám jen vzkázat at se držíte a nevšímáte si těch blbých lidí,moc vám držím palce
    • Re: ...

      úplně s tebou souhlasím, bez Pala by to nebyla ta správná superstar, PALO JE NEJLEPŠÍ!!! *14*
  • Pa´lo Habera

    Jako jestly mu tu míníte nadávat tak táhněte jinam. Každý má snad právo říct svůj názor ať je jakej koliv. A i když jsou jeho některé poznámky trochu mimo. Tak ti lidi si je zaslouží. Když neumím spívat tak snad nelezu do superstar a polovina co tam byl tak opravdu zpívat neuměly připadámy že se tam jen předvádijou. A ta porota je v pohodě. Pokod nechcete slyšet jejich názor tak tam nelezte !!!!!!!!!
    • skih

      Re: Pa´lo Habera

      ja mu nenadavam! doufam ze si to nemyslela vseobecne... *9* *5* *13*
      • pusiinka5

        Re: Re: Pa´lo Habera

        skih to byla reakce na ty co Palimu nadávaj *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit