Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevzdávej to

    Palo nevzdávej to bez tebe ty to superstar stratilo še co do tedka má a myslím že by prudce klesla sledovanost... drž se jsi fajn chlap *3* *3* *1* *1* *1*
  • habera

    taky mam rada haberu ,poslouchala jsem ho uz od mala ,moc se mi libi jeho pisne ale v ty porote mu to moc nesedi ,je namysleny anebo se jen predvadi a je dost sprosty jako porotce se mi nelibi *9*
    • crazy_anez

      Re: habera

      je to borec *15*
      a je hezkej *3*
    • Re: habera

      tak,tak,jako zpěvák,jo,ale to,co předvádí v tom superstar jako porotce,to je opravdu hnus
      • Re: Re: habera

        bych chtel videt co bys tam vyvadel a laskave kdyz vam palo neni prijemnej tk se nevsimej!!!!!!!!!!!§
    • Palo Habera

      Palo je fajn a pěknej chlap. Jestli je namyšlený, to si vůbec nemyslím, ale složení poroty se mi taky moc nelíbí. Občas má ztrapňující a zhazující otázky a tohle nás přece ve škole neučili? Měli by jsme se k lidem chovat lépe a né, toještě vysílat v TV! Chování některých členů poroty je občas do nebe volající. Věřím, že je toho taky moc, ale proboha poslouchá vás několik tisíc lidí.Děkuji
  • NEEEEEEEEEEJ

    Pavol je neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjj hezčí
    slovenský zpevak.....Je vlastne muj neeeeejlepší a neeeeeeejHEZČÍ zpevak.Mooooocinky ho miluju...je kus...MTSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSMMMMM MMMRRRR!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pusiinka5

    Paľo

    Co vám některým pořád je? *7* ,furt si na něco stěžujete,nelíbí se vám Paľova hudba?Nelíbí se vám jakej je?Tak ho neposlouchejte a nevšímejte si ho,ale furt jenom nadávat jakej je to debil atd...*13* To už je vážně trapný,Paľo je super zpěvák a normal chlap...Jinak přeju hodně štěstí v životě Paľo *3*
  • Pavol Habera.

    Kdo zná kontakt na p.Haberu?
    Stačí email.Ohledně pracovního návrhu.
    Nebo cokoliv,kam mohu oznámit nabídku.Neznám kontakty,jsem v zahraničí.
    • Re: Pavol Habera.

      Já bych taky potřebovala kontakt nebo adresu.Dííííííííííkyyyyyy yyy *5*
  • KOncert xD

    KOncert Fontána pre ZUzanu v Praze byl suprovej:..Když bude ještě nějaký takový v Praze tak určitě dorazím,to si nenechám ujít *14*
  • otcko

    otcko vždy ta budem velmi lúbit...navždy
  • On je boží

    Tak tutoho borce já prostě žeru. Nejvíc úžasnej je asi ve fontáně pro zuzanu, ten film je neskutečně pěknej a můžu se na něj koukat dokola už kuli tomuhle suprovýmu zpěvákovi. Jak říkam, prostě pro mě je NEJBESTOVNĚJŠÍ *14* *14* *14* *14*
    • Re: On je boží

      ÁÁ,konečně někdo s kým můžu souhlasit *1* ,ten film je prostě nejlepší a Palo taky *4*
      • Re: Re: On je boží

        já s vámi taky souhlasim
        • Re: Re: Re: On je boží

          To je to nejhezčí co tadyk asi kdo napsal nezbývá mi než souhlasit já ho úplně žeru a navíc jsem zjistila že mám narozký uplně ve stejnej den no to je BESTOVNÍ xD *14* *14*
          • pusiinka5

            Re: Re: Re: Re: On je boží

            Pali je úúúžasnej,zpívá nádherně,úžasně a nejlíp ze všech zpěváků,můžu jeho písničky poslouchat každej den a dokola a neomrzí mě,můžu se koukat na fontánu pre Zuzanu každý 2 týdny a neomrzí mě to,ve fontáně je nejvííc roztomilej,ale i ted,na to že je mu 47 vypadá minimálně na 40
  • corinka71

    Přání k dnešním narozeninám

    MILÝ PALO HABERA

    MOC VÁM PŘEJI K DNEŠNÍM NAROZENINÁM HODNĚ ZDRAVÍČKA,ŠTĚSTÍČKA,SPOKOJENN OSTI AJEŠTĚ VÁM gratuluji ze srdce k narození miminka at je krásné zdravé a je po vás nebo po manželce moc VÁM fandím

    martinka.konopcikova@sez nam.cz *3* *3* *3*
  • MiMčO=D

    tAk cO jE tO hOlkA nebO kLUk???xD KažDeJ tU řiKátE něcO jiNýH...xD
    • Re: MiMčO=D

      nauč se psát... ty trubko!!! *9*
    • Re: MiMčO=D

      kluk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit