Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sympaťák s krásným hlasem

    Pali je prostě Pali. Vynikající zpěvák a hudebník. Je to prostě sympaťák.
  • Moje láska!!!

    *14* Pavol Habera *14*
  • Pavlo

    Awojky Všem - Pavlo Hbera je fakt užasnej - jak tu píšete že koukáte na soutěž Slovensko má talent - já taky a taky pomalu jen kvuli nemu je fakt uzasnej - proste takovej mno upe senzační .... Jinak jak ma pokazdy tu žvejkačku tim mě taky dostává... *14* Prostě je bomba a jeho Mp3 taky prostě jj super....je good... very very good.... *14* *14* *14*
  • Habera

    písničky má super *4* poslouchám ho od děctví,ale zdá se mi namyšlený
  • *11*
  • i love you

    palko miluju tě poslouchám tě od svých 8 let koncert v brně byl super.líbíš se mi vůbec se nedivím daniele peštové že s tebou chodí.chtěla bych být jednou na jejím místě.ještě nemám tvůj autogram nikdy jsem tě neviděla osobně z blzíka ale chtěla bych strašně moc. *14* *14* *3*
    • trapnýý *10*
  • Pavol

    Ten chlap nestárne, je čím dál tím víc krásnější *14*
    • Re: Pavol

      Jo no....čím je starší tím je víc a víc SEXY *14* ....je to úžasný a charismatický človíček....libí se mi..;-) *14*
    • kalousovamarcela

      Re: Pavol

      Určitě s tebou souhlasím,líbí se mi stále víc a víc *14* *4*
  • VÝZVA

    Vyzívám buď slečnu, nebo mladou paní, která byla na koncertě ve Zlíně, měla na sobě červené triko, krátce střižené vlasy a na levé ruce (hodinky, nebo náramek). Když PH vystoupil z pódia mezi publikum, tak se mi podařilo tuhle osůbku s PH vyfotit. Je to sice v pološeru, ale ujde to. Jinak koncert to byl úžasný.
  • team

    koncert v brně byl super
    team je nejlepší sem velká faninka pavola habery
  • team

    Včera konzík v Praze byl super, díky moc. Doufám, že Vás uvidím brzy na koncertě papa Mirča
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit