Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fracek???

    Ted trochu nechápu jakej fracek??? pavol je ten nej nej zpevak na svete...
    *13* *14*
  • borec

    nejvetsi borec.mrte hezkej tipek
  • Diamantik Pavlík

    Nazdar Pájo, ať si v paměti promítám Slovenskou hudební scénu jak chci musímkonstatovat, že tam není nikdo tak skvělej jako ty. Ano Elán, Tublatanka nebo Meky jsou hodně blízko, ale ty jsi jednička. Vlastně tě nedávám do jednoho pytle s nimi. Pro mě jsi prostě náš, super zpěvak,který zpívá slovensky. Jen mě mrzí že jsem dosud nikde nevyděla dvd s koncertu. Co takhle nahrát Olomoucký koncert? Jsi prostě bomba a už se moc těším na další album a další koncert v Olomouci. Hodně štěstí a spoustu vyprodanejch hal. s pozdravem, Lucie *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • DD

    Milý Paľo, využívám tuto možnost, abych Vám napsala. Poslouchám Vaše cd fakt od mala a můžu konstatovat, že čím novější album, tím lepší písničky.....TO SA STÁVA je fakt nejlepší, jakou jste ve svém životě natočil. I když je mi již 38 let, jsem pořád Vaše věrná fanynka!
    Přeji Vám jen samé úspěchy jak v profesním, tak v rodinném životě.
    Skládejte a natáčejte stále dál, ať máme co poslouchat. Vašich skvělých písniček není nikdy dost!
    Fanynka Dáda *4*
  • Ramazzotti is the best !!!

    Plně souhlasím Eros je velký Capo Mafioso !!!
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Pavle Pavle nejsi špatný ale jedinej zpěvák fakt na úrovni v součastnosti je Eros Ramazzotti!!!
  • Mému zlatíčku

    Milý Palko,
    moc pozdravujem z Kolína...
    Chtěla jsem Ti říct,že díky tobě mám svou HVĚZDU......
    Mám o trochu těžší bytí v tomto světě,než mají ostatní ´zdraví a krásní´ lidé...ale jestli mě v životě mělo potkat něco krásného,tak jsi to Ty,se svou skupinou,vašimi písničkami,koncerty...
    Stačí jedna písnička,a mé špatné myšlenky jsou pryč....Moc děkuji...*4*
    Vážím si Tě,jako zpěváka...,ale hlavně jako krásného človíčka... *14*
    hodně štěstíčka Tobě,a všem Tvým blízkým...
  • můj paľo

    pala haberu miluju uz dobrou pulku svyho life.coz uz je 15 let. je proste nej
  • můj paľo

    pala haberu miluju uz dobrou pulku svyho life.coz uz je 15 let. je proste nej:-)
  • Milý Paľo, moc Vás zdravím z Olomoucka:) Velmi ráda poslouchám Vaše písničky.S nimi jsem prožila celou pubertu a vždy mě držely nad vodou *4* Jsou takové, jako jsem já-romantické, takové, při kterých se člověk krásně zasní *14* Díky i za Vaše koncerty, v roce 1993 v Jihlavě, v 97. roce a v roce 2005 na "úpéčku" v Olomouci. Všechny byly moc super. Nevíc snad ten poslední vloni. Moc se těším na Vaše nové CD, bude to vánoční překvapení od manžela:) Hodně zdraví a štěstí Vám, Vaší rodině i kapele Team přeje Kopretina(Dáša)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit