Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Supeeer

    KOncík ve Zlíně, největší mazec....sou prostě super, úžasní, skvělí, byla srandy a taky sqelá atmosféra, hned bych jela o5...dufám že tu zas co nevidět budou, ať to zas můžem rozjet...byla to fakt paráda, kdo ste tam nebyli, tak to ste o hodně přišli....palo byl prostě sldkej, což on je dycky *14* *4* ..FAKT MAZÉÉÉÉÉÉÉC *14* *14* ... *1*
  • CD

    Ahoj lidi, prosím sháním CD Team 5,6,7
    je tady nějaká dobrá duše, která by mi poradila?
    Děkuji
  • Oprava nad českou a slovenskou hudbou...

    Koncert v Ostravě.
  • Není nad časko a slovenskou hudbu!!!

    Perfektní koncert,atmosféra a Team nemá po dnešním-včerejším koncertě konkurenci,mezi slovenskou hudbou. *13* Pavle,klobouk dolů jsi i po úraze supr a nejen kondičně *8* Tak ne za 20 let v OV,ale aspoň do 2 let... Jsem ráda,že jsem tam byla,protože úsměv,energie a hudba,která na podiu byla,tak mi dodala to co hudba má. *3* Jinak škoda,že ty tanga,mam na Teba chuť nešli vidět...
    • Re: Není nad časko a slovenskou hudbu!!!

      bylo to opravdu suprovní,dokonce vedle mě fandili lidi ze Slovenska, protože nestihli koncert doma.
      Jinak tanga nešly(se píše tvrdé y) vidět... *5*
      • Re: Re: Není nad časko a slovenskou hudbu!!!

        Děkuji za opravu *7* *8* ,ale já nevěděla,že tady se to bere jako diktát.Omyl se stane a není to zrovna příjemné,ale až tak...Ty opravuješ a máš černé brýle..já tu chybu udělám,přiznám a ráda se ponaučím,ale aspoň nemám černé brýle a lektorské myšlení.Díky za upozornění *3*
  • Team v Ostravě

    Koncert v Ostravě byl naprosto úžasný, perfektní světelná show, no a Pavol opět nezklamal. Teame jste čím dál tím lepší, jen tak dál, moc vám fandím *14*
  • poděkování..

    Ahoj Pavle i celá kapelo Team!
    Ještě stále cítim dozvuky po pátečním koncertě v Českých Budějovicích,byl to pro mne úžasný zážitek – symfonie pro duši,která se završila velmi nečekaným, o to milejším osobním setkáním s Tebou u Potrefené Husy..:-)J
    DÍKY za Vaši hudbu a krásné texty... Zvláště v poslední době mi rezonovaly s mými pocity a rozpoložením /rozchod s manželem../… Pouštím si denně v autě vaše CD- výběr; Vaše hudba se snad stala pro mne i jakousi „psychoterapií“,uvolňovala mé pocity a nabíjela mne radostí i nadějí..
    Mam dva syny/3 a 7 let/ a oba též s nadšením poslouchají vaše písničky“:-)Starší je „zamilován“ do“Severanky“/stejně jako já:-)/,takže nám téměř den co den zní /nejen ona,ale i všechny další oblíbené../ při našich cestách autem.. Těším se moc,že se dostanu na další Váš nevšední koncert! A to budu mít doprovod- syna Dana,protože i ten si jej už nechce nechat ujít..:-)
    Díky za to,že jste a tvoříte dál..!

    Jitka z Tábora

    PS.Ta,co je narozená ve stejný den jako Ty,jen o 10 let později..:-)Děkuji za podpis a milé přání k němu!
  • Poděkování.

    Ahoj Pavle a celý Teame,moc Vám fandím a přeju to nej v hudbě i v životě.
    Pavle,Tobě opožděně k narozkám vše NEJ a také celé Vaší rodině hodně zdraví.
    Dnes jsem náhodou a jsem tomu velmi ráda poslouchala rádio Impuls,kde jsi měl rozhovor...máš příjemný hlas,mohl by jsi mít nějaký častější vstupy v rádiu...Co Ty na to?????Nebo třeba přímo svůj pořad.
    Poslouchám Tě od svých 18 let,mám 7 letýho kluka a taky Tě rád poslouchá...
    Miluju písničku "Kým Ťa mám"-to je opravdu balzám pro uši.
    Před 3 lety jsem byli na koncertě v Pardubicích a Ty ses ptal lidí,kdo Tě poslouchá od roku 1988 a já mávala a Ty jsi se divil,že mám dítě a že mě je 32,bylo to pro mě příjemný a moc hezkej pocit.
    Dnes v rádiu jsi přiznal,že Liberec není vždy moc vyprodanej a řikal jsi ,že nevíš proč????Já věřím,že Liberec bude letos vyprodaný víc.
    Moc Vám to celému Teamu přeju a těším se na Vás do Liberce a Pardubic.
    Jana Kracíková-z Českého ráje.
  • Přání k narozeninám

    Paľo, všechno néjlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody... *3* *14* *3* *8* *4*
  • paľo

    palo je nejlepší zpěvák a Team samozhřejmě s nim miluju ho zlatíčko moje.....už dost dlouho...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A VŠECHNO NEJ K NAROZKÁM 12.4. i LOVE YOU PAĽO!!!!!!!! *14* *14* *1* *1* *15* *5*
  • Fracek???

    jo a fracek si asi ty...
    • Re: Fracek???

      SI MOC FAJN MOC TI FANDIM MAS HESKY PISNICKY A SES FURT HESKEJ CHLAP MOC TI FANDIM
      *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit