Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Pavle, patříte a budete vždy patřit k mým nejoblíbenějším interpretům! Zdravím Vás a přeji Vám i Vaší rodině hodně úspěchů v pracovním i osobním životě!
  • Palo, děkuji za nové CD. Jako vždy si nezklamal, je prima. Jen tak dál.
  • Palo co posíláš do české republiky lidi na konkurz do superstar,kdyř to tu stejnak nevyhraje,jako ten čurák Jankovič.Děkuji Sabera
  • jste super

    Ahojky Palo a Teame.Jste první kapela, kterou jsem začala poslouchat, dneska je mi pomalu 30 let a posloucham vás pořád.Na prvním koncertě jsem byla ve 12 a zatím na posledním ve 27 letech a musim říst, že pořád dokážete skvěle rozpumpovat celou halu. Tímto vám děkuji za skvělé CD koncerty v okolí Klatov a Plzně a doufám, že budou další.Zároven Vám přeju ještě mnoho tak skvělých písniček a at Vám vše vychází i v osobním životě.Zdraví Pavla *3*
  • Dopísek

    Palo, do tý doby než jsem byla v Plzni na Tvým nejlepším koncertě na kterým som kdy byla jsem se úplně do Těba zbláznila. Mocinky ta milujem hlavně ty Tvoje písničky. Kéž bych uměla slovansky ako Ty. Papinky *14* *3* *14* *3*
  • Pali

    Co bych měla napsat... Pali je ten nejskvělejší člověk, osobnost mezi celebritami, protože se tak nechová. Je milý a stále stejný. Jsem jeho fanynkou od 16 let.. a že to už je dávno.. kdy jsme spolu byli na podiu.. no roky letí. Ráda chodím na jejich ofic. stránky,jsou super. A koncert v Ostravě Landeku byl suprový,bavila jsem se ohromě a kdek pod podiem to je jasný né *14*
  • Palo si super!

    Moj otec vlastni motorest Sosna, v ktorom ste natacali Fontana pre Zuzanu a ten film som videla uz ked som bola mala a asi stokrat. Mam Ta velmi velmi velmi rada. Tvoje cedecka pocuvam pred spanim kazdy vecer. I LOVE YOU PALKO!
  • Palo si super!

    I LOVE YOU!
  • Děkuji...

    Ahoj Pavle. Přeji krásný večer. Chtěla bych jen poděkovat za všechny krásné písničky, které jste napsal a nazpíval. Vždycky dokážou chytit za srdíčko. Mám dnes právě 29.narozeniny. Vím, že je to spíš důvod k oslavě, ale mě je smutno. Poslouchám písničku "Odkial a kam" z Vašeho alba "Fontána pre Zuzanu 2". Je to má nejoblíbenější píseň. Toto album jsem dostala jako dárek od velmi dobrého kamaráda. Bohužel před rokem zemřel. Poslouchám tu krásnou píseň a přemýšlím, proč je život tak nespravedlivý. Proč musel tak brzy skončit život tak báječného člověka, jako byl můj kamarád. Ale to je prostě život, a nám zbývají jen krásné vzpomínky. Ještě jednou děkuji za ty krásné písně, a přeji v další kariéře samé úspěchy. Díky moc... Jitka
  • ahojííííííííííík Palo

    jsem strašně ráda že ti můžu zase napsat,ja jsem chtěla jít na koncert do Ostravy 9.9.2006,jenže nějak mi to nevyšlo,jsem se tam neměla jak dostat,ale myslela jsem na tebe.doufam že budeš mít ještě koncert ve Zlíně tento rok,papa,měj se hezky. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit