Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert

    Cau Paľo Byl jsem na koncertu v Jihlave.Bylo to super az na tu zimu co tam byla.Uz se tesim na dalsi co budou. Jake to bylo po koncertu v Grandu? Bylo to az do rana,ze? Jestli budes mit cas tak klidne napis. Mej se!!! Petr *4*
  • Mám Vás moooc ráda....

  • Palinko...

    ...je super mám ho moc ráda,jsem štastná že jsem ho mohla vidět poprvé v životě,bylo to ve Zlíně na koncertě,krásně zpívá,miluju ho jako zpěváka!
  • Mam vas raaaaaaaada

    ahoj lidi sem fakt rada ze sou naci lidi kteri jsou do Teamu stejni blazni jako ja a kdyby ste chteli tak napiste zaroven chci klukum z Teamu poprat vsechno nej at se jim dari a doufam ze se s nima brzo setkam na nakem koncertu papa *1* *1* *1*
  • Palovi

    Palo, děkuji ti za skvělý koncert v Liberci. Moc se mi líbil. Vaše staré i nové hity jsou super. Rada bych vás a celou skupinu poznala. Je to bohužel nemožný sen. Snad nám zase přijedete zahrát. Byl jste nastydlý,že ano. Když tak mi napište,prosím.Jste fajn chlap. To je menší poznámka.
  • palovi

    Palo napiš mi na e-mail *4*
  • Si SUPER!!!

    Palino je SUPER spevak.Bola som na 2 koncertoch v Cechach v Zline a v Prahe.A bol to neskutocne SUPER.To mam uz zazitok na cely zivot.Bola by som rada keby aj u nas na Slovensku koncertovali.Hlavne Bratislave.
  • Habera na VHS

    Ahoj fanoušci Teamu,nemáte někdo prosím nějeké rozhovory,videoklipy nebo koncerty Teamu,z jakéhokoliv období na vhs nebo dvd?Nahrajte mi prosím,nemám skoro nic,dobře zaplatím.Děkuji předem.mějte se 604 87 46 43
  • Dotaz

    Jsi dobrej????????????????
  • Miluju skupinu TEAM...

    Hodně moooc se mi líbí skupina TEAM!Chci se s Palinkem setkat...mám Vás všechny ráda!!!pápá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit