Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
471 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo,taky doufám,že tam budou ty jeho krásný slaďáčky,na tom posledním cd mi chybí
  • Už jsou zase v provozu stránky Teamu
  • To teda nechápu jak jsi to uhodla, to víš že jdu!A do Prahy taky!!jinak si myslím, že cd bude bomba, takový ty jeho slaďáčky..jéééé
  • No tak to je přece jasný!Ale neříkej,že se na jeho cd netěšíš!!!Nejdeš náhodou taky na koncert do Liberce???
  • Tak tebe tady zajímá cd?!!No je suprový, ale Pavol je stejně nej!!!
  • Zdravím všechny fanoušky Teamu,cd je super, ale ještě víc se těším na jeho sólové cd a taky se už moc těším na koncert v Liberci :-)
  • Maturák

    Dobrý večer chtěla bych se zeptat jestli by nemohl vystupovat jako host na maturitním plese a kolik by za to chtěl? Děkuji prosím odepiště rychle
  • =)

    tak co říkáte na nové "cédko" teamu??? je super!!! už se těším na koncert ve Zlíně... a co vy??? =)
  • Dotaz

    Chtěl bych se zeptat jestli Pavol Habera naspíval nějaké koledy a jestli ano tak jak se jmenuje to CD. Děkuji za odpověď.
  • soukr. zpráva

    Věř, že si byl můj idol, miláček, když mi bylo 17. A to, že sis mě vybral v oném roce 1991(21.12.), na zimním stadioně v Karviné, na podium, kde jsem s tebou mohla zazpívat, písen Oda na t..., byl můj dlouho nejhezčí zážitek, dodnes na to vzpomínám a to už mám děti, rodinu a stále se tím chlubím.... pá Verča

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit