Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Palinko...

    Dne 11.11.2005 jsem byla na koncertě skupiny TEAM,Palinko se na mě usmál a já byla strašně moooc ráda!!!Skupina TEAM je nejlepší na světě!!!
  • Pozdrav

    Zdravím Tě Paľo, přeji ti všechno dobré v novém roce 2006 Tobě i Tvé rodině. Třicítku už mám dávno za sebou, ale od mých 15-ti let jsi můj miláček a vždy Tě ráda poslouchám.Jezdila jsem na vaše koncerty, ještě když jste hrávali v tvz. kulturních domech a malých sálech, což už samo dávno není pravda. Právě teď poslouchám vaše nové CD. Je skvělé. Přeji hodně úspěchů a štěstí v osobním i pracovním životě.
  • Prosííím

    Ahojky nemáte někdo CD od skupiny TEAM. Jestli jo tak mi napište a potom by sme se nějak domluvili. Prosím
  • webovky

    Čao ! Chtěla jsem se vás zeptat jestli náhodou neznáte nějaký webovky o Pal'ovi Haberovi... já znam jenom www.team-online.sk . Moc díky
  • Prosim

    Team- Spravte koncert v Presove. PROSIM
  • Palinko H.je supeeer......

  • Super zážitek

    Ahojte fanoušci super Teamu! Ve čtvrtek 17.11.2005 jsem byla na tom nejúžasnějším koncertu, který se kdy v Olomouci konal. Díky Teamu jsem do sebe dostala pořádnou dávku energie a euforie, ale nevim jestli to vystačí na další 3 roky. Takže doufám a věřím, že se nám tito SUPER CHALANI přijedou ukázat dříve!!! Mějte se všichni krásně, z Olomouce zdraví Petruška.
  • Olomouc

    Ahojky, nevíte v kolik začíná dnešní koncert v Olomouci?? Díky
  • Palo Habera je veľmi vychcaný chlap. Poznám ho osobne a vždy keď sa stretneme tak sa vieme dobre o všetkom porozprávať. To vychcaný som nemyslela vážne. Nemám rada, keď niekto hovorí o niekom koho nepozná. Ja Pala poznám a hovorím Vám ľudia je to skvelý chlap. Takisto Daniela ... Skvelí ľudia.
  • Paľko Habera

    Ahojky, Paľka sem viděla včera - s kapelou TEAM měl koncert v Jihlavě. Jako d´Artagnana jsem ho měla pouze jednou (ze tří představení, které sem viděla), což mě mrzí! V té roli je suprovej. Pá, E.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit