Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miminko

    JE TO HOLCICKA *1* *14* Psali to na novinkach.
    • Re: Miminko

      Tak je to kluk a narodil se 31.3. v Podolí.Jmenuje se Paul Henry *4*
    • Re: Miminko

      No a prý jí je 5 dní.To je divný že to ještě neprosáklo.Pět dní je přeci jen dlouhá doba na naše paparazi *1*
      Aspoň si jí rodiče užívají v klidu (do dnes) bez těch otravů
  • Gratulace

    I já se přidávám ke gratulaci k potomkovi.Ze srdce Vám přeji ať roste ve zdraví do krásy a celý život Vám dělá jen radost.
    Ps:já jsem byla na Vašem koncertě v Č.B. 9.5.08 což bylo 4 dny před mým porodem *4*
    Opatrujte se.E
  • Miminko

    Ahoj Palo a Danielo!

    Prave jsem si na novinkach precetla, ze se Vam narodilo miminko. Preji Vam jen to nejlepsi. Skoda jen, ze nevim, zda je to dcera nebo syn. *1*
  • palo habera

    musím souhlasit, Palo je fakt jednička,čím dál lepší *14* ...Palo, jen tak dál!!! *3*
  • lucasgrabeel

    Palííí

    PalííínQo........Jáááj moc dobrej zpěwááQ hlawně když šlo na markííze slovensko máá talent xD....Já ho ploste miluji!!Je sympaťáááááááááQ máá kráásny vlasy a oči!!A hezQýý zpííwa *14* *8* *14*
  • Pavol Habera

    Pavol Je dobrý zpěvák,muzikant.
    Rock,Pop.Sk.Tea m.Na rozhlasových
    vlnách,gramofonové desky,CD,DVD,
    média,koncerty.S Úctou!
  • rocker s andělským hlasem

    Ahoj všichni! Prosííím,nevíte někdo,kde se dá sehnat kniha od Pala in flagranti? *3* *3* *3*
  • palo

    Palo je prostě super,a já jsem šťastná že slavím narozky ve stejný den jako on,jen jsem o pár let mladší.To ale nemění nic na tom že vypadá stále skvěle,už ho poslouchá i moje 11-letá dcera. *3* *4*
    • Re: palo

      Hh,mě je 13 a taky ho poslouchám *1*
  • 12pupi04

    Pala Habera

    Pavol Habera je proste Pala je super spevak hudobnik a secko jeho pesnicky su paradne krasne strasne rad ich pocuvam no co dodat je PARADNY..pls nemate niekdo jeho cele albumy?ked ano a poslali by ste mi ich tak sa mi ozvide dakujem *3*
  • krásnej chlap

    jo a ještě jsem zapomněla napsat, že je to krásnej chlap *14* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit