Přejít na výpis diskuzí

Pavol Habera

OSOBNOST 31.12.2006 
472 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skih

    ´habera? ne,díky

    habera? možná dobrej...habera? někdy divnej...habera? dobře zpívá...habera? těžko se to říká...moc ho nemusím,vím. habera? zkrátka a dobře:ne,díky *5* *15* *5*
  • charmedka-jana

    je super

    je super jak vždycky řekne svuj nazor...
    ale já mam radší Martu Jandovou
  • eliskahvezda

    Jo Habera

    Habera se mi líbí jako zpěvák ale taky jako porodce ČeskoSlovenskej superstár!Je tam myslím i nejlepší *1*
  • hE

    He is great in superstar and I love him.
  • xD

    no včea na tý motorce, to byla prdel, všichni za rockery a on?? Zůstal prostě jako vždy svůj, takových lidí si vážim .. *1*
  • ..... :-)

    ahojte všichni... *4* ...myslim si,že Palo je mocinky hezkej a má skvělý písničky.Ta do superstar se mu vážně povedla,ale asi to tu všechno jenom opakuju... *14* ...normálně kluci z naší třídy na něj snad žárlý,protože všechny holky ze třídy si o něm myslí že je fakt úžasnej.Kluci o něm říkaj,že je blbej,namachrovanej a že je to pitomec...ale sami jsou blbý a namachrovaný... *1*
    • pusiinka5

      Re: ..... :-)

      to u nás ve třídě říkaj i holky že je trapnej *9* ,ale já s nima nemůžu souhlasit *4*
      • Re: Re: ..... :-)

        palisek vadnej a trapnej??? nikdy!!!! je to nej zpevak pride mi MILEJ SIMPATICKEJ PRISNEJ HEZKEJ proste cim je starsi tim je hezci.. (i kdyz zas tak starej neni..) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • skih

        Re: Re: ..... :-)

        ty holky majmněkdy pravdu *9*
        • pusiinka5

          Re: Re: Re: ..... :-)

          Hm,,nerada to říkám,ale bohužel joo,,nejvíc mě štve když má pořád něco proti Mirovi a když říká že Chodúr vypadá líp než Lady GaGa,,to je fakt i Lady GaGa hežčí než Chodúr *1* ,nebo ,,skoro vždycky jmenuje na vypadnutí slováka,už mě s tím hrozně štve,,dobrý,má super písničky ale někdy se chová příšerně,,
  • pozdrav PALOVI HABEROVI

    MILÝ PAVLE

    moc VÁS zdravím musím VÁM říct že jste šikovný chlap že v takovém věku máte už třetí dítě také bych chtěla ale nemůžu mám epilepsiu mám moc děti ráda aled mám doma dvě neteřinky ty mi dodávají sílu žít moje neteř umí hezky zpívat její 7 let také si myslím jak se bude snažit může se dostat do superstar tina.konopcikova@atlas.cz *4*
  • wendy92

    Palo

    Hlasujte pro Pala jako pro Slavíka bez hranic!! Český Slavík Mattoni!!!
  • ČTĚTE!!

    http://vtipy-vesele.wgz.cz/
  • wendy92

    Palo je děda???

    "Jeho dcera z prvního manželství mu v dubnu 2009 porodila první vnouče."... COŽE??? Jaká dcera z prvního manželství? jaký vnouče? cože? kdo to je o tom nic nwm..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit