Přejít na výpis diskuzí

Perrie Edwards

OSOBNOST 22.3.2013 
220 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je škoda že se tolik maluje. Je krásná i bez make-upu :)
  • Jo a ještě něco. Něco vám teď řeknu. Jste bezcitní a nemáte srdce! Perrie a Zayn jsou úžasný pár. Pokud se mají rádi, tak spolu budou. Ale když spolu teda jsou, tak jim to nekažte. Co myslíte.. Byl by Zayn rád kdyby to zjistil? Vadilo by mu to?! Ne, nebyl by rád a vadilo by mu to!! On jí miluje, ona miluje jeho. Budou spolu, a za každou cenu nebudou tolerovat ty vaše p**raný kecy. Omlouvám se za to že jsem sprostá... Ale tím že HEJTUJETE Perrie, HEJTUJETE ZAYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo a jesště ty vaše kecy že je to nudná hipízačka, jo má ráda květiny a je to její styl. A vy máte taky určitě styl. Ale nejste dokonalí, a závidíte jí! PS: jo je to vidět :* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • souhlasím s tebou :*
    • souhlas
      • I já jsem ráda že souhlasíte, (:) a elinka) :) myslím že by souhlasila každá její fanynka.. :) Já osobně jí doslova miluju, hned co jsem poprvé viděla plakát LM tak se mi Perrie zalíbila, pustila jsem si písničku a Perriin hlas byl prostě úžasný.. :) Nikdy by mě nenapadlo že bych jí hejtovala a taky nikdy nebudu! Je mi až líto těch závistnejch lidí co o ní píšou takový kecy. :'( Prostě je mi to líto a jsem moc ráda že souhlasíte. :) <3 :*
  • Umřímně mám Pezz hrozně ráda, ale k Zaynovi se mi prostě nehodí, je to ale jen můj vlastní názor. Třeba El a Lou se perfektně doplňují a souhlasím, že ti dva se k sobě prostě perfektně hodí. Nepřijde vám divné, že Zayn vždy tvrdil, že soukromí je to co by měl nejvíc skrývat. A hned cca po 14 dnech co byli spolu se objevily jejich společné fotky na netě. Například o jeho dvou dřívějších přítelkyní by nikdo nevěděl, kdyby to ty holky sami nepřiznali. Já Perrie respektuji jako jednu z užasných holek z LM, ale k Zaynovi mi ona prostě nejde. :-(
    • Hodí se k němu, jsou skvělí pár, mám je hrozně ráda! *3* *4*
  • bože nechápu vás :) at už si najdou kohokoliv tak vám se to stejně líbit nebude :) měli by jste jim to přát a Perrie je strašně hezká a k Zaynovi se hodí! :) tak nezávidte bože
    • bože se píše s velkým B..jako Bože..kdyby něco..jinak Pezz je pěkná a zajímavá :) ale slušelo jí to bez všech barev na hlavě... *6*
  • Nehcte jí bejt!!!!!!!!!!!!! *16* vy ste snad dokonalý?? :P :D hahaha *15*
    • Stejnak je hnusnáá
    • Ne nechceme! Nevadili mi žádný holky co Zayn měl ale ona se k němu vůbec nehodí!
  • Já jí nemám ráda! K Zaynovi se nehodí! Ona je jen bláznivá Hippizačka!
    • PŘESNĚ TAK !!! :))
  • Všechno nej, Perrie ! :)
  • omg rozejdi se se zaynem vdyt se k sobe nehodite jste jako kraska a zvire Zayn je ta kraska:D *3* *3*
    • Máš ůůůůůůůůůůůůůůůůůůplnou pravdu. *1*
    • tak ty seš dobrá p*a.
    • nene oni se k sobě hodí až moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já jim to přeju :)
    • zmlkni ano?? to že se Perrie nelíbí tobě ještě neznamená že se nehodí k Zaynovi. Buď tak laskav/á a zavří tu svou hubu....
  • Zendaya123
    Happy Sweet 20 Perrie!!! *1* *2* *15* *3* *4* *14*
  • Dnes, 10. července 2013 je pro Perrie Louise Edwards velký den, protože dnes slaví Perrie své kulaté, dvacáté narozeniny. Přeji Perrie všechno nejlepšííí k jejíím dnešním 20tinám! <333 *3* *4* *14* *4* HAPPY 20th BIRTHDAY PERRIE!!! <33

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit