Přejít na výpis diskuzí

Perrie Edwards

OSOBNOST 22.3.2013 
220 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k narozeninám! :-)
  • Happy Birthday Perrie *1*
  • :DDDDD ♥♥♥
  • Perrie je TOP. Ty kecy, že je zmalovaná si nechte, asi jste jí neviděly bez make-upu. Bože už těch hejtů ohledně Pezz mám dost. Je to člověk, má právno na láska a stejně tak i Zayn. Oni se neposerou z vašich hejtů a už vůbec se nerozejdou. Milují jí, Zayna ale nejvíc se všech miluji Zerrie. Poserte se z toho, že spolu chodí.
    • Souhlas *14*
  • bellathor1996
    holky můžu vás ujistit že už končej četla jsem že jim to nějak spolu nejde ať se rozejdou pls. PS:jestli jo budu nejšťastnější na světě
    • Ty seš asi pěkně blbá viď?? O.o proč by si nechal dělat tetování kvůli ní kdyby se rozcházely ?? uvažuj trošku logicky děvče ;)
  • Já si myslím že se k Zaynovi vůbec nehodí je strašně zmalovaná a namyšlená a prostě hrozná našla by se i lepší *3* .Zayn je pěkný kluk a ona *11* se k němu absolutně nehodí.Lidi je to jen můj názor *4* *3*
    • to určitě možná tak ty jsi namyšlená..!!!!!*16* a neříkej že se k sobě nehodí!! but ráda že spolu vůbec jsou!! a máš pravdu je to tvůj názor.. ;) *16*
    • taky myslím
  • Pezzse k Zaynovi hodí jsou takoví oba švihlí :DD
    a je šíleně syimpatická je to fajn baba ;) můj vzor a mám jí z 1D girls
    nejradši *14* *3*
    • Taky taky :D
      • Pezz je ůžasná,nevím proč o ní říkají,že jim připadá namyšlená,když jí ani nepoznali osobně ;)
  • čau a sorry fanynky lm ale ja perrie vubec nemam rada protože mi je nejak nesympatická a přijde mi namyšlená :/ a k zaynovi se mi vubec nehodi protoze on je takovej milej a hodnej kluk no proste pro ni škoda *3*
    • Jo přesně moje slova
    • A ty si šílená fanynka 1D, co by chtěla chodit se Zaynem a tak ji odsuješ. *3*
      • hele ja třebas neznam ani zayna a po pravdě je mi jedno kdo s kym chodi ale tahle holka je sice pěkná ale taky mi přijde trošku namyšlená ale to je jenom můj nazor ...... ale když už tak at se tolik nemaluje vypadá jako něco mezi čarodějnicí a upírem ... když není tak zmalovaná tak je mnohem hezčí *3*
    • Musim s tebou souhlasit mě taky příjde namyšlená
    • Sorry ,ale nesouhlasím Periinka je úúžasná a k Zaynovi se hodíí úplně nejvíc :***
  • Perrie mam rada ale ona sa k tomu Zaynovi vobec nehodi......
    • Text Vašeho příspěvkua čím se k němu nehodí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit