Přejít na výpis diskuzí

Perrie Edwards

OSOBNOST 22.3.2013 
220 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Perrie je skvělá a krásně zpívá . A je zasnoubená se Zaynem a Přeji jim to *3* A nepochopím proč půlka z vás hejtuje jen kvůli tomu že chodí se Zaynem . Zayn jí má moc rád a je s ní štastný . A ještě jednou Přeji jim to *4*
  • Když jsem Little Mix poznala, přišla mi namyšlená. Ale respektovala jsem ji a "nehejtovala" ji, protože s ní byl Zayn šťastný. Ale jak jsem Little Mix trochu poznala, zjistila jsem, že je to fajn holka s dobrým srdcem. V nějakých videích vám může přijít namyšlená, ale když ji trochu poznáte, zjistíte, že se jen předvádí.
  • Já Perrie prostě miluju :) Je úžasná, má nádherný hlas a je hezká i bez make-upu... A kecy na květiny? Ale no ták, to už jste trapný lidi :D Je můj vzor!

    Přestaňte ji hatovat kvůli falešné naději na ulovení Zayna, samy v hloubi duše víte, že nemáte šanci, ne? Je mi jedno, jestli tady budu mít XXX dislikeů, protože je to pravda! Moc jim to se Zaynem sluší a já osobně jim to přeju! Je mi jedno, co kecá BRAVO atd, není to pravda! Kdyby mu nakazovala, proč by se s ní nerozešel?

    Tvoří šťastný pár tak je KRUCI nechce být!

    vaše Xxx
    • vaness123v
      Naprosto s Tebou souhlasím *14* *3* *4*
    • přesně !!
    • Super rešpekt :-* za toto mas big Like..su spolu dokonalí a baby s LM sú úplne najtopkovanjesie ^^ uplne mega som hrda že som MIXERKA
  • Vy ste ale K***Y .. kritizujete ju iba kvoly tomu že chodi so znamym a oblubenym spevakom zo skupiny 1D Zajnom ! ... ste ubohe ak si myslite ze tymi sprostymi recami im rozbijete vztah ... oni z vas z vysoka kaslu .. :) tak drzte si jazyk za zubami ... lebo tie trapne komentare nenavidim *16* *16* *16* *14* *14*
    • Ano máš pravdu. Copak si vážně myslíte že ho zajímáte?
    • Romca10
      so Zajnom? Kto je Zajn? Ono to moc ako vzťah ani nevyzerá. Tiež som si na začiatku hovorila, že ich vzťah je skutoční a podoporovala ho. Ale časom mi to prišlo len ako reklama pre LM. Proste sa k sebe nesprávajú ako milenci a aj keď boli na Kids Choice Awards (myslím, že sa to tak volalo) tak sa Zayn naklonil k Perrie, že jej ide niečo povedať, ale ona sa otočila tiež a potom sa od nej rýchlo odtiahol, pretože boli blízko pri sebe :D A k tomu, že "sú zasnúbení, tak ako môžu byť fake?!" Môžu. Zásnuby môžu byť fake tiež. V podstate oni možno ani nie sú zasnúbení, len Perrie nosí prsteň a povedali to a vieš kedy? Keď Little Mix vydalo nový singel a pripravovali nové album. Obe zvieratá si kúpili, keď malo Little Mix niečo "veľké" (napr album)A dnes majú live stream a Perrie pridala na svoj ig fotku Zayna, ich topánok a "ich mačky". Aj na účet LM. Nepríde ti to trochu ako reklama? :) Možno sú naozaj spolu, to nikto z nás nevie na 100%, ale toto si o nich myslím ja. A náhodou som mixer. Perrie mám rada, je to dobrá speváčka, ale pre mňa je Jiam (Jade+Liam) viac skutočný, ako Zerrie. :)
      • Akoja to chapem ja viem vsetko co sa tam dialo, len co ked ju zmenil ? Je to k***a ktora vie dobre vybavovat veci :-) podla mna ju zmenil, vlastne ani neviem naco ju zmenil lebo on je tiez d***l :-)
  • je fakt krasna se zaynem ji to slusi ma styl a drzim jim palce *4* *3* *3* *3* *4* *4* *4*
    • jezis vy ste !!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
    • jo to je fakt *3*
  • Všechno nejlepší Pezz! Zřejmě jsem jedna z mála, co jí to se Zaynem přejí, je mi jako jediná přítelkyně kluků z One Direction sympatická. :D
  • VŠE NEJ K NAROZKÁM MÁM TĚ MOC RÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDAAAAAAAAAAAA.Doufám že se se Zaynem vezmete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *14* *3* *1* *1* *1*
  • Je mi líto, co jí Zayn provedl, ale určitě si najde někoho, kdo je lepší než on a kdo se sní nerozejde přes SMS! Moc ji obdivuju, je to úžasná holka *3*
  • Já Pezz miluju:33 je to můj vzor:) a se Zaynem jí to strašně sekne :xx Respektuju lidi kterým přijde nesympatická a nehejtují ji za to !. ale štvou mě ti co jí závidí Zayna !! a kvůli toho ji strašně nenávidí!!!
    Já mám ráda všechny holky od kluků (1D) a dokonce jsem brečela když se rozešel Liam s Dani ! no nevím jestli bych přežila kdyby se "Zerrie" rozešli:( Jsou úžasní a Pezz taky :) takže jí prosím zbytečně nehjtujte :) nezaslouží si to ! :xx
  • Helette já taky nemám Perrie ráda ale když je štastnej Zayn tak mi musíme taky. Klidně jí nesnášejte ale to co om k ní sejtí to nepopře níkdo z vás tak se uklidnětě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit