Přejít na výpis diskuzí

Perrie Edwards

OSOBNOST 22.3.2013 
220 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Perrie je super...sice mám z Little mix nejraději Jade-ale Perrie je taky super se Zaynem jí to sluší..1D nemám ráda-není to můj styl hudby ..;))
    (A Little mix je moje nejoblíbenější skupina ...) no hodně štěstí se Zaynem ...:))
  • Perrie je dokonalá a se Zaynem jim to strašně sluší, takže ji nechejte na pokoji.! Jaké by to bylo pro vás, kdyby ste chodili s někým slavným a pořád by vás někdo hejtoval ?? Hmm.. ? *8* Nejdřív přemýšlejte než něco napíšete!!
  • Proč ji hejtujete ? Kvůli tomu že chodí a je zasnoubená se Zaynem . Je to jejich věc. A Zayn jí má moc rád *4* . A Perrie mám moc ráda je dobře že jsou spolu . Mohli by spolu nazpívat duet *3* . Moc jim to přeji *3* *4*
  • Nechápu proč jí polovina "Directioners" nenávidí. Zayn je šťastný a vy by jste měli být taky. Podle mě je skvělá, má talent, je krásná a vtipná. A musí být strašně silná osobnost když se přenáší přes tu nenávist co jí posíláte. A jestli je podle vás ona ošklivá tak prosím Boha abych mohla být stejně "ošklivá" jako ona.
    • Suhlasim s tebou :33 je dokonnala .. ako všetky členky s LM :3 ♥♥ HM a kdo hovorí že je Perrie hnusna...,jesy tučna,Jade nudná, a Liegh nwm čo .. TAK PROSIM VAS na čo to teda čitate a komentujete -_- och Ste trááááááápny ako rezne vo VAni ;DDD : ked sa ti nepáči nekomentuj, nepozeraj,nečitaj...
  • já si myslím že závidíte já třeba zayna taky miluju ale neříkám at perrie zemře je totiž skvělá a souhlasím z komentářema který jí potporují
  • Holky vy všichni ,co nemáte rádi Zerrie a Perrie,by jste se měli jít léčit. Zayna nikdy nedostanete ,ten má Perrie a je s ní šťastný. O vás by ani nezakopl. *14* *14*
    • Co to píšeš??? *1* Já nemám ráda ani jednoho osobně nebo dohromady. A jen tak mimochodem, ty zaláskovaný smajlíky ukazujou spíš na to, že by ses měla jít léčit spíš ty sama! *3*
  • Když se se Zaynem mají rádi no toje slaby slovo když se se Zaynem Milují tak at se vezmou velmi jim to spolu sluší a já jim to velmi přeji Zayna a kluky z One Direction mám velmi ráda a Perrie taky .
  • Vůbec vás nechápu jak můžete žárlit,když ho ani neznáte a co je vám do toho mají se rádi a tak to je! Klidně mně dejte - je to můj názor!!!!
  • Mám Perrie i Zayna ráda. Myslím že se k sobě hodí. Je pravda, že tu svatbu začali plánovat docela brzo, ale brát se budou až v roce 2015. Nemyslím si že kvůli tomu že se vezmou se kapely rozpadnou. Kluci v rozhovorech říkají, že vědí že to všechno jednou skončí a že se chtějí vrátit zase do normálního života. Ale určitě to nebude kvůli jejich svatbě.
  • tomlinsonerka17
    Happy B-day :DD :3
    I love Perrie! :D :33 :D
    She is PER-FECT! :** :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit