Přejít na výpis diskuzí

Perrie Edwards

OSOBNOST 22.3.2013 
220 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Perrie is nice. Zayn them to look nice too. They are the perfect couple, A much they want it. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je to boží když se divam jak se Perrie líbá se Zaynem je to překrásné wow ☺☺ ♥♥ *14*
  • Všechno nejlepší, Pezz! Šťastné 21-té narozeniny! :)
  • Jo a ještě něco. Něco vám teď řeknu. Jste bezcitní a nemáte srdce! Perrie a Zayn jsou úžasný pár. Pokud se mají rádi, tak spolu budou. Ale když spolu teda jsou, tak jim to nekažte. Co myslíte.. Byl by Zayn rád kdyby to zjistil? Vadilo by mu to?! Ne, nebyl by rád a vadilo by mu to!! On jí miluje, ona miluje jeho. Budou spolu, a za každou cenu nebudou tolerovat ty vaše p**raný kecy. Omlouvám se za to že jsem sprostá... Ale tím že HEJTUJETE Perrie, HEJTUJETE ZAYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo a jesště ty vaše kecy že je to nudná hipízačka, jo má ráda květiny a je to její styl. A vy máte taky určitě styl. Ale nejste dokonalí, a závidíte jí! PS: jo je to vidět :* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • souhlasím s tebou :*
    • souhlas
      • I já jsem ráda že souhlasíte, (:) a elinka) :) myslím že by souhlasila každá její fanynka.. :) Já osobně jí doslova miluju, hned co jsem poprvé viděla plakát LM tak se mi Perrie zalíbila, pustila jsem si písničku a Perriin hlas byl prostě úžasný.. :) Nikdy by mě nenapadlo že bych jí hejtovala a taky nikdy nebudu! Je mi až líto těch závistnejch lidí co o ní píšou takový kecy. :'( Prostě je mi to líto a jsem moc ráda že souhlasíte. :) <3 :*
  • čau a sorry fanynky lm ale ja perrie vubec nemam rada protože mi je nejak nesympatická a přijde mi namyšlená :/ a k zaynovi se mi vubec nehodi protoze on je takovej milej a hodnej kluk no proste pro ni škoda *3*
    • Jo přesně moje slova
    • A ty si šílená fanynka 1D, co by chtěla chodit se Zaynem a tak ji odsuješ. *3*
      • hele ja třebas neznam ani zayna a po pravdě je mi jedno kdo s kym chodi ale tahle holka je sice pěkná ale taky mi přijde trošku namyšlená ale to je jenom můj nazor ...... ale když už tak at se tolik nemaluje vypadá jako něco mezi čarodějnicí a upírem ... když není tak zmalovaná tak je mnohem hezčí *3*
    • Musim s tebou souhlasit mě taky příjde namyšlená
    • Sorry ,ale nesouhlasím Periinka je úúžasná a k Zaynovi se hodíí úplně nejvíc :***
  • Já vás nechápu, i když tady na ni budete nadávat, tak nic nezměníte!!!! Zkuste se vrátit do reality!!
  • Perrie je TOP. Ty kecy, že je zmalovaná si nechte, asi jste jí neviděly bez make-upu. Bože už těch hejtů ohledně Pezz mám dost. Je to člověk, má právno na láska a stejně tak i Zayn. Oni se neposerou z vašich hejtů a už vůbec se nerozejdou. Milují jí, Zayna ale nejvíc se všech miluji Zerrie. Poserte se z toho, že spolu chodí.
    • Souhlas *14*
  • Perrie je z little mix nejhezčí na prvním miste je Perrie na druhym je jade
  • 1DSara
    Teda šok to byl, ale strašně moc jim to přeju! Perrie je úžasná holka! Jen ta dál.. *1*
    • Jen tak dál? Chceš aby oj*bala i Nialla? ... ja jim to teda moc nepřeju !!!!!!
  • Ona má nějakou nemoc?? Little Mix moc neposlouchám, jsem Directionerka, ale ony jsou taky fajn..
    • Má..nemá čich chudák..t *9* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit