Přejít na výpis diskuzí

Perrie Edwards

OSOBNOST 22.3.2013 
220 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Romca10
    Ste normálne?! Ak sú spolu šťstný, prečo vám to vadí?! Mali by ste byť rady zato, že váš idol je šťastný! Môžte nenávidieť Zerrie, ale im je to jedno ;) Fakt vás nechápem -_- One Direction sa aj tak jedného dňa rozpadnú ... KAŽDÝ z chalanov si bude chcieť založiť rodinu... ale vy to proste neviete pochopiť.
  • Je škoda že se tolik maluje. Je krásná i bez make-upu :)
  • Já jí nemám ráda! K Zaynovi se nehodí! Ona je jen bláznivá Hippizačka!
    • PŘESNĚ TAK !!! :))
  • love007
    mám sice pezz ráda , ale nezdá se vám že jí všichni mají strašně rádi jenom proto že je hezká !!!!! přitom to není nejlepší zpěvačka z LM nejlepší je Jesy a leigh anne ... *16* *16*
    • Je nejlepší s jade ale každý má svůj nároz
    • andulicka2002
      podke tebe podle mně je perrie nejlepší a jestli je podle tebe nej Jesy tak si piš pod jeji diskuzi *16* *16* *12* *1*
  • Romca10
    stačí sa pozrieť na anti zerrie stránky a podobné (NIE sú to hate stránky). BOLA som zerrie shipper, ale časom mi to prišlo fake. A to, že ty s tým nesúhlasíš, mi je totálne u prde*. *3* *4* Shippuj si Zerrie, nehovorím ti, že nie, ale ani ty nevieš (tak ako ja ) na 100% pravdu. A Perrie mám rada, je dobrá speváčka. @vaness123v A inak, všetko naj Pezz :)
  • No nevím jak vy, ale já mám Perrie ráda jenom jako zpěvačku z LM, jako Zaynova holku ji krutě nemám ráda :D
    Jo a navíc má úžasnej hlas.. Ale k Zaynovi se mi moc nehodí :D
  • taka zmalovaná pipina, proc si jí chce hned brát?? jo fajn ale po dvou letech?? vždyt to je málo a celé ty 2 roky spolu prakticky ani nejsou, bo jsou na tour skoro cely rok!! jestli to zničí 1D tak to bude mít holka dost těžké, bo myslím, že jí ty fanynky ukamenujou zaživa, a všude kam se pohne, jí budou nenávidět!!
  • Vy jste hulvati tak v klidu lidi kazdy ma pravo na nazor a to nezmenite ....tak k veci Perrie jsem zacla mit rada asi pred 3 mesici jinak cekou dobu jsem nemohla nejak zkousnout ze si Zayn vezme ale to je muj problem . Muj nazor na Pezz: je krasna a prekrasne zpiva ma krasna modra ocka a i kdyby Zaynovi poroucela tak my stim nic neudelame jsou mladi a musi se to naucit co je vlastne manzelstvi . Kazdy z nas si tim vzivote bude muset taky projit .. ale nemuzu rict jestli jim drzim palce jo nebo ne ... vysledek budou muset uz rozhodnout Zayn a Perrie ..........tak cau detska :)
  • Niektoré si tu len nadávajú nechápem to ona je super a keď chcete nadávať tak to píšte inam *16* *16* *16* Ja Perrie milujem *14* *14* *14*
  • no jasan že like!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší