Přejít na výpis diskuzí

Perrie Edwards

OSOBNOST 22.3.2013 
220 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday *4*
  • Zendaya123
    Happy Sweet 20 Perrie!!! *1* *2* *15* *3* *4* *14*
  • Romca10
    Nič proti nej nemám, ale keby nebola so Zaynom, nebola by taká populárna. Proste ma štve, že všetci stále kecáte len o Perrie, Perrie to, Perrie tam to... Stále Zerrie, Zerrie, Zerrie. Vždy som si myslela, že Zerrie je skutočné, ale teraz mám pochybnosti. Je o tom toľko vecí, že mi to už fakt pripadá ako "reklama" pre LM. A navyše sa k sebe nehodia. Zayn povedal, že sa mú páčia brunety s hnedými očami, tak prečo Perrie? Geneva sa k nemu hodila viac... proste sa k nemu hodia brunety :) Little Mix mám rada, Jesy, Jade a Leigh-Anne si tiež zaslúžia pozornosť. Tiež majú talent a sú o MNOHO lepšie tanečníčky. (sorry Perrie :D ) A nie, nie som hater. Je to dobrá speváčka. Niektorí z vás ste hrozne zaslepení... bozkávate Perrie zadok a stále ju len zastávate, ale čo je moc, to je moc :) aj keď budem mať x dislikes, je mi to jedno. Je to môj názor a každí má právo povedať ho. :)
    • Jo, chápu tvůj názor, ale myslím, že láska je celkem slepá. A co, že řekl, že se mu líbí brunety s hnědýma očima? Mohl se zamilovat do blondýny s modrýma, vždyť to všechno není jen o vzhledu. Taky myslím, že Zaynovi je úplně jedno, že se k němu Geneva hodila víc, když je teď evidentně šťastný s Perrie. Já věřím, že Zerrie je pravé, prostě mi tak připadají, ale můžu se mýlit. Perrie nemůže za to, že je se Zaynem, pokud je jejich vztah pravý, nemůže za to, že ho miluje.
      Mám ráda Little Mix, mám ráda i Perrie, kdysi byla moje nejoblíbenější, teď mám nejradši Leigh-Anne, protože se Perrie změnila a už mi tak moc nesedne, i když má stále podle mě nejlepší hlas, ale osobnostně mi víc sedí Leigh. A taky si myslím, že holky jsou lepší tanečnice než Perrie, ale zase oceňuju, že Perrie na to tvrdě dře, aby se jim trochu vyrovnala. Ale taky mě štve, že Perrie miluje tolik holek jen kvůli Zaynovi. Já teda objevila dřív Little Mix než 1D, je to tak, a Perrie byla moje oblíbenkyně dávno před jejich vztahem. Jste zaslepení jejich vztahem, co tak si něco o LM zjistit a mít na holky vlastní názor a až pak říkat, která je vaše oblíbená? :)
  • Hodně jsem se nasmála !! :)
  • Jej vy tu řešitel úplné kraviny jak se zayn rozešel s perrie a je to tak dobře neuměl s kni vůbec chovat a ona jsi zaslouží mnohem více jenom trapný nebo nevěrný člověk se rozejde přes SMS Zayne pro me jsi nula
  • Všechno nej, Perrie ! :)
  • Já si myslím že se k Zaynovi vůbec nehodí je strašně zmalovaná a namyšlená a prostě hrozná našla by se i lepší *3* .Zayn je pěkný kluk a ona *11* se k němu absolutně nehodí.Lidi je to jen můj názor *4* *3*
    • to určitě možná tak ty jsi namyšlená..!!!!!*16* a neříkej že se k sobě nehodí!! but ráda že spolu vůbec jsou!! a máš pravdu je to tvůj názor.. ;) *16*
    • taky myslím
  • To manželství nezničí 1D a ani Larry Shipper jí nezničí věřte a myslete pozitivně
  • Doufám, že vaše svatba se Zaynem bude co nejrychleji. Tedy aspon´ jsem něco o tý svatbě četla v časopise.
  • Happy Birthday Perrie jen tak dál.
    A vše nejlepší k zasnoubení at to už konečně výjde.
    • Perrie Edwards je Mrcha že Mam ja zayna Nou a Wau Mam ja zayna rada na vztah zasnoubenka ne jsy jsi Zayna Fanynka show Fynalistka TV a MTV televize *10* *10* *10* *10* *9* *9* *9* *9*
      • Není je to skvělá zpěvačka a ano je to tvůj názor ale kdyby s ní nechtěl být asi by se nezasnoubily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší