Přejít na výpis diskuzí

Perrie Edwards

OSOBNOST 22.3.2013 
220 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday Perrie *1*
  • Jo nechápu to ?! Zayn je šťastný !!! A je fakt boží, že výhrůžky od fanynek
    1D snáší! A je fakt pěkná :) A navíc s tímhle přístupem bych se nedivila kdyby se rozpadli!!! Být klukama asi bych si to líbit nenechala !!
  • VADAKfans
    Vše nej k narozkám Perrie. *1*
  • Běžte všichni se vycpat!Je to můj názor a nikdo ho mi nebude brát.Perrie nemám ráda a tak to bude vždycky a je mi jedno,že nějaká Vaneska mi tady bude nadávat.Taky o Zerrience totálně ví nic a bude nás poučovat?!Holčičko táhni do zadečku :*
  • I kdyby se s Perrie rozešel a našel by si jinou, furt byste měly něco.. Prostě vám se nelíbí žádná, protože? Protože závidíte! to je celé. Fakt si myslíte, že snění o velke lásce vám k něčemu je.. Pokud kluky máte fakt rády, tak se přestaňte chovat jako hysterické žárlivky... Taky se bojím jestli to manželství nezničí 1D, ale prostě se milují..
  • Nevadí mi
  • Všechno nejlepší k narozeninám! :-)
  • Je hezká a krásná no teda ma hezky hlas suprovy ale nekráčí z little mix mam jessy
  • Nehcte jí bejt!!!!!!!!!!!!! *16* vy ste snad dokonalý?? :P :D hahaha *15*
    • Stejnak je hnusnáá
    • Ne nechceme! Nevadili mi žádný holky co Zayn měl ale ona se k němu vůbec nehodí!
  • hej, 6 měsícu po té nevěře, jí požádá o ruku?? (nebo jak je to dlouho)vždyt to nemůže být tak pevné jak předtím! prý za tu svatbu Zayn vyplazl 1000000 liber!! a ona prý chce být paní Malik do Vanoc! ale jak chtějí, jen ať to neovlivní 1D!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší