Přejít na výpis diskuzí

Perrie Edwards

OSOBNOST 22.3.2013 
220 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pirri my friend :) *1* *14* Loveeeeeeee !!!!!!! I love Little Mix *14* *3* *15*
  • Je užasná a pekná *5*
  • vše nej perrie k tvým 21 narozkám
  • všetko najlepšie... *4* *4* *4* *4*
  • Pezzse k Zaynovi hodí jsou takoví oba švihlí :DD
    a je šíleně syimpatická je to fajn baba ;) můj vzor a mám jí z 1D girls
    nejradši *14* *3*
    • Taky taky :D
      • Pezz je ůžasná,nevím proč o ní říkají,že jim připadá namyšlená,když jí ani nepoznali osobně ;)
  • I like Perrie,Little mix and 1D...GOOD LUCK..!!!!!!


    Mám ráda Perrie,Little mix a 1D...hodně štěstí..!!!!!!
  • Fajn , jak vidím někteří Perrie nemusí , ale většina jí nemá rádo kvuli tomu , že je zasnoubená se Zaynem. Já Perrie taky nemám ráda (příjde mi nesympatická ,ale to je muj nazor STO LIDÍ STO CHUTÍ) . Ale to není ten případ jako , že bych jí neměla ráda za to ,že se s někým zasnoubila ne??? Chápala bych kdyby ji neměli rádi za něco co opravdu udělala a co je špatný a hlavně co nedělají lidé v normálním životě nebo prostě příjde nesympatická to je taky možnaost. Bohužel tohle je u hodně slavných a hodně lidí to dělá takže je to docela smutné.
    • Máám stejnej názor!!! já jí sice máám strašně ráda :) Ale...nad tvým komentářem by se mělo hodně lidí zamyslet :) :)
      • Děkuji *4* vážím si takových lidí *3*
  • Happy Birthday Perrie
  • Ahoj lidi. Už mě začínají štvát všechny ty komentáře okolo Perriiných vlasů, oblečení a květin ve vlasech. Nikdo, nikdo není dokonalý. Ani ona ne. Ale vy taky ne. A ona si nezaslouží nic takového jako hatování, pomluvy či výhrůžky smrti. Ale jelikož to vše zvládá, musím říct, že je silná.
    Tím, že Zayna budete chtít roztrhnout od Perrie, si nezařídíte lístky do první řady, podpis ani Zayna vedle vás, po vašem boku. Tím získáte novou přítelkyni, kterou bude Zayn taky milovat. A bude to tu znovu. Znovu hate a výhrůžky. A vy z toho budete mít co? Nic. Jen nekonečný pocit neúspěchu. Vyženu od něj jednu, on si nabrnkne druhou.Ztráta času.
    Perrie jsem neměla ráda. Až poté, co jsem viděla, že si ji Zayn bere, usoudila jsem, že dělá dobře. Že Perrie není špatná, ale úžasná, že ji miluju jako Zayna a že chci, aby byl Zayn šťastný. Miluju oba dva jako bych je znala osobně a nechci, aby je pitomí haters rozdělili. Díky za dočtení. Vaše Hippie Perrie <3
  • Happy birthday Perrie from Czech Republic :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit