Přejít na výpis diskuzí

Perrie Edwards

OSOBNOST 22.3.2013 
220 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jej vy tu řešitel úplné kraviny jak se zayn rozešel s perrie a je to tak dobře neuměl s kni vůbec chovat a ona jsi zaslouží mnohem více jenom trapný nebo nevěrný člověk se rozejde přes SMS Zayne pro me jsi nula
  • Perrie je z little mix nejhezčí na prvním miste je Perrie na druhym je jade
  • *vyhrozovala
  • Je mi jedno co si o me myslite jestli jsem spravna faninka Zayna nebo ne pravda je takova ze Perrie nemam rada uz co byla ve zkupine little mix a v x factoru nemuzu zato proste je mi nesympatcka tak stejne I Gigi Hadid ale nejsem zas az tak zla abych jim vyhrozvala smrti nebo jim smrt prala takova fakt nejsem a verte mi nebo ne Zayna mam mooooocc rada jsem zkutecna directionerka kdyby Zayn s Perrie byl az do ted tak by me t bylo opravdu jedno to stesti bych jim prala a mozna ze bych si I Perri oblibila ale oni spolu nejsou proto jsem napsala to co jsem napsala ale verte ze Zayn je muj velkej milacek a toho koho by mel rad on tak toho bych si take oblibila
  • Spravna fanynka Zayna by tohle nikdy nenapsala. *13* *13*
  • VADAKfans
    Vše nej k narozkám Perrie. *1*
  • Tak co kde mate ted ten vas par Perrie a Zayna proti Zaynovy nic nemam jeho mam az moc rada ale tak jste tady psaly Perrie a Zayn jsou souzeni byt spolu je pro nej ta prava a podobny komentare jenze ono je to jinak co? Nakonec dal Zayn Perrie kopacky hahaha
  • Niektoré si tu len nadávajú nechápem to ona je super a keď chcete nadávať tak to píšte inam *16* *16* *16* Ja Perrie milujem *14* *14* *14*
  • Není je to skvělá zpěvačka a ano je to tvůj názor ale kdyby s ní nechtěl být asi by se nezasnoubily.
  • Je mi líto, co jí Zayn provedl, ale určitě si najde někoho, kdo je lepší než on a kdo se sní nerozejde přes SMS! Moc ji obdivuju, je to úžasná holka *3*
  • Perrie Edwards je Mrcha že Mam ja zayna Nou a Wau Mam ja zayna rada na vztah zasnoubenka ne jsy jsi Zayna Fanynka show Fynalistka TV a MTV televize *10* *10* *10* *10* *9* *9* *9* *9*
  • Takže ja tak trošku oneskorene hovorím HAPPY BIRTHDAY :3 Len tak ďalej ;)
  • Ty jo tebe bych chtěla vidět jak bys jí to řekla radši sklapni.
  • Happy Birthday Perrie jen tak dál.
    A vše nejlepší k zasnoubení at to už konečně výjde.
  • Happy Birthday *4*
  • VŠE NEJ K NAROZKÁM MÁM TĚ MOC RÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDAAAAAAAAAAAA.Doufám že se se Zaynem vezmete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *14* *3* *1* *1* *1*
  • No a co. Má ji rád a on si mohl vybrat ji nebo 1D a vybral si ji. A víš vůbec něco o tom??? Já teda jo. Měli svatbu,ale kvůli 1D to pořád rušil...takže ho chápu :)
  • Vůbec vás nechápu jak můžete žárlit,když ho ani neznáte a co je vám do toho mají se rádi a tak to je! Klidně mně dejte - je to můj názor!!!!
  • Kvůli ní Zayn odešel z 1D!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *12* *10*
  • muj milacek je taky zayn taky ho miluju ale perrie mi neva sice neni zas asi tak uzasna jak zayn ale v poho da se stim smirit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit