Přejít na výpis diskuzí

Perrie Edwards

OSOBNOST 22.3.2013 
220 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já si myslím že závidíte já třeba zayna taky miluju ale neříkám at perrie zemře je totiž skvělá a souhlasím z komentářema který jí potporují
  • on je muj zlatičko *14*
  • čaje zayn je muj bez do pipinky
  • je to boží když se divam jak se Perrie líbá se Zaynem je to překrásné wow ☺☺ ♥♥ *14*
  • Hodně jsem se nasmála !! :)
  • Mnelo to byt ze ji to slusi ze zaynem *14*
  • Slusiv ji to ze zaynem
  • Běžte všichni se vycpat!Je to můj názor a nikdo ho mi nebude brát.Perrie nemám ráda a tak to bude vždycky a je mi jedno,že nějaká Vaneska mi tady bude nadávat.Taky o Zerrience totálně ví nic a bude nás poučovat?!Holčičko táhni do zadečku :*
  • nemam ji rada
  • Je hezká a krásná no teda ma hezky hlas suprovy ale nekráčí z little mix mam jessy
  • Nevadí mi
  • Je hezká a ten její hlas hlavně ve X Factor little mix telephone super
  • Ahoj lidi. Už mě začínají štvát všechny ty komentáře okolo Perriiných vlasů, oblečení a květin ve vlasech. Nikdo, nikdo není dokonalý. Ani ona ne. Ale vy taky ne. A ona si nezaslouží nic takového jako hatování, pomluvy či výhrůžky smrti. Ale jelikož to vše zvládá, musím říct, že je silná.
    Tím, že Zayna budete chtít roztrhnout od Perrie, si nezařídíte lístky do první řady, podpis ani Zayna vedle vás, po vašem boku. Tím získáte novou přítelkyni, kterou bude Zayn taky milovat. A bude to tu znovu. Znovu hate a výhrůžky. A vy z toho budete mít co? Nic. Jen nekonečný pocit neúspěchu. Vyženu od něj jednu, on si nabrnkne druhou.Ztráta času.
    Perrie jsem neměla ráda. Až poté, co jsem viděla, že si ji Zayn bere, usoudila jsem, že dělá dobře. Že Perrie není špatná, ale úžasná, že ji miluju jako Zayna a že chci, aby byl Zayn šťastný. Miluju oba dva jako bych je znala osobně a nechci, aby je pitomí haters rozdělili. Díky za dočtení. Vaše Hippie Perrie <3
  • tu si nekdo hraje na chytrou coooo?????????????
  • Holka si děláš p*del ne?? -,- Pezz fakt nadávat nebudeš!!! -,- Tvoje věc že jí Zaynovi závidíš, ale s tím nic neuděláš.... Zayn se s Pezz nerozejde kvůli krávě jako jsi ty. Kdybys byla aspoň trochu DIRECTIONERKA, tak jim to přeješ. Ale né, ty ji přeješ smrt -,- Fakt holka, skoč do zdi a pozdravuj cihly -,- Nebo lépe - Jdi se bodnout -,-
  • Holka si děláš p*del ne?? -,- Pezz fakt nadávat nebudeš!!! -,- Tvoje věc že jí Zaynovi závidíš, ale s tím nic neuděláš.... Zayn se s Pezz nerozejde kvůli krávě jako jsi ty. Kdybys byla aspoň trochu DIRECTIONERKA, tak jim to přeješ. Ale né, ty ji přeješ smrt -,- Fakt holka, skoč do zdi a pozdravuj cihly -,- Nebo lépe ----> Jdi se bodnout -,-
  • ty by si znej teprve neco udelela
    popravde chudak zayn kdyby mel nekoho jako si ty
    zrudo *1* *1* *1*
  • drz hubu ty pi...skurwena
    podivej se na sebe *1* *1* *1* *1*
  • mas naprostou pravdu
    ahoj to sem ja
    Nk
    pokud tvoje opravdu sem
    *1* *1* *1* *1*
  • tak poslouchej ty kurwo
    perri je uzasna osoba dokazala mnoho veci a ty si tak leda hovinko
    !!!!
    rekni mi co si dokazala ty! krome toho ze si mislis ze ty si ta prava pro zeyna?! *2* *2* *2* *2* tak to asi tezko
    ona a on jsou pro sebe jako stvoreni a oba maji stesti ze jsou spolu? lepsi nez aby byl s takovou kravou jako si ty!!!!
    co si dokazala ty!!! nic
    myslim ze jedine cim by ses mohla v zivote pochlubit je ze si vysrala 10cm hovinko protoze to i si *2* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit