Přejít na výpis diskuzí

Petr Bende

OSOBNOST 31.12.2006 
586 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3654

    kalendář

    ahoj, Péťa Bende má svůj vlastní kalendář na rok 2010. *4* je to na jeho webe: www.petrbende.cz *4*
  • skih

    ---

    cau petr bende je myho tatky kamos,nekecam *5*
  • kajuska4

    cauky

    cau fanousci Petra patek,sobota a nedele je tu vinobrani a on dnes zpival krasne zpivaaaa *4* aj jsem se s ni nasmala on furt neco do mikrofonu rikal smesnyho *15* *15* *15*
  • hougerka.edward

    HAPPY BIRTHDAY!!!

    Fšecko nejlepčí Péťo....ať se ti daří v té kariéře,hodně zdraví,štěstí,lásky ať ti ten tvůj malej rychle vyroste....a je z tebe dobrej táta....HAPPY BIRTHDAY!!!
  • Petr Bende

    Milý Péťo.
    Příjmi Ode mě gratulaci k Tvým 32.narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví a ještě dostatek sil.
  • keviin

    Milý Bende..

    ...i když nejsi idol můj,přesto tě prosím buď stále svůj!!!A za rok se dožiješ kristových let! *1*
  • TV NOVA 27.9.2008,

    "X MIX
    Leoš Mareš uvádí přímý přenos zábavné show, ve které vystoupí 12 finalistů X factoru se speciálními hosty a ještě speciálnější porotou. Účinkují J. Zonyga, O. Ruml, All X , Eva a Vašek, P. Bende, K. Nývltová a další. Režie D. Sís"

    Kam se všude nenacpe. To by mě zajímalo, kdo si ho mohl zvolit k duetu žaBendu.
    • Re: TV NOVA 27.9.2008,

      Ty jsi tele, ale díky za info. Uvidíme našeho milého Petra hned 2x, napřed naživo v Černé Hoře, protože tam má koncert a pak večer v telce.
      A kde má koncert FRT?
      • Re: Re: TV NOVA 27.9.2008,

        Míšánek momentálně nekoncertuje, protože finišuje s novým albem, ale pak vyrazí na promo turné.
        • Re: Re: Re: TV NOVA 27.9.2008,

          No tak aby už to bylo, já na rozdíl od tebe, si klidně poslechnu i jeho. Ale proč ho pořád ponižuješ? Jsi si jistá, že by Michal někde řekl, že za jeho neúspěch může Petr? Tomu nevěřím. Myslím, že když jeho práce bude stát za to, nemůže mu žádná jiná osoba stát v úspěchu. A to že nekoncertuje je velká chyba. Lidi na něj zapomenou a kdo si pak koupí to CD?
          • Re: Re: Re: Re: TV NOVA 27.9.2008,

            Viníkem Míšánkova neúspěchu je podvodník Čížkovský, který se mu pokoušel dělat manažera. Míšánek ztratil 2 roky své kariéry tím, jak se s Čížkovským soudil o peníze, které mu Čížkovský ukradl.

            Nicméně výsledky Superstar mluví jasně, v 6. finálovém kole, které bylo neregulérní tím, že běželo proti hokeji, takže spousta holek měla ztíženo či zcela znemožněno hlasování, byl na vyhazov zralý Bende, umístil se jako předposlední, ale za za normálních podmínek by vypadl místo Míšánka.
            • Re: Re: Re: Re: Re: TV NOVA 27.9.2008,

              Ale tuhle tvoji teorii jsem taky četla už tisíckrát a dokazuje jen tvoji blbost. Nevím co s tím má společného hokej a proč by jako fanynky Michala kvůlu tomu nemohly hlasovat, když Petrovi fanoušci hlasovat mohli? Pokud vím, tak číslo sms se neměnilo. Nebo tím myslíš, že ty fanynky daly raděj přednost hokeji před Míšánkem? Vždyť se konečně zamysli nad tím, co pořád hlásáš...a fandi svému oblíbenci čistým způsobem a ne že po těch ostatních budeš házet kamením. Choď na koncerty, vychvaluj ho, kup si CD....a nepomlouvej nesmyslně druhé...zmoudři. Mimochodem, kolik ti je? Odhaduji tě na 11 let.
    • monisenka

      Re: TV NOVA 27.9.2008,

      Zajímavé je, že toho tvýhop foreta jsem po superstar viděla jenom v kempu popíjet vodu! *9*
  • Nemusím ho

    Koho v našem showbyznysu opravdu nemusím, tak to je Bende. Nikdy na něj nepřestanu být naštvaná, že kvůli němu vypadl mnohem talentovanější a nadějnější Míšánek Foret.
    • Margareto a máme rok 2017. Podívej se, kam to dotáhl Petr svou pracovitostí a talentem. Michal Foret je rychlokvaška, kdežto Petr Bende měl úspěchy už před superstar. Vyhrával talentové soutěže, měl svou talentovanou kapelu už před superstar, kterou má mimochodem dodnes. Koncertoval, spolupracoval s úspěšnými a známými umělci. Momentálně má vyprodané vánoční koncerty, lidé stojí na konci jeho koncertů. Jeho koncerty jsou plné energie, nápadů,hostů. Nehledě na to,že hraje na 5 hudebních nástrojů a je muzikant každým coulem. Takže, když se ohlédneš zpět, teď můžeš posoudit.
    • Re: Nemusím ho

      Zdár pomatenče. Nechceš si podat ruku s Lucií Bohačíkovou z Frýdku Místku? Ta zas nenávidí Gábu AlDhábu, Drdu, a taky to všude vypisuje a nikoho to nezajímá *1* *1*
  • chameleon-j

    jsou tam

    Tak O.K. fotky jsou v Petrovo fotogalerii *1*
  • chameleon-j

    Photos

    Nazdárek, tak jsem přidala pár fotek z Petrova vystoupení na ROCK FOR KV 2007. Snad je teda schválí. Koncert byl super. Petr je skvělej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit