Přejít na výpis diskuzí

Petr Bende

OSOBNOST 31.12.2006 
586 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mischa13

    Všechno nej ;)

    ... chtěla bych popřát všechno nejlepší k narozeninám ... ať se ti splní vše Petře, co si jen přeješ :) ...a ať zůstaneš pořád takový sympaťák se zlatem v hrdle, protože tvůj zpěv je nádherný :) ...
  • Bende je chuj

    Bendeho IQ=0 fuuuuuuuuuuuj
    • Re: Bende je chuj

      Tvé IQ je nulové. Petrovo příjmení se neskloňuje. Tupče!
  • Lucie se pochlubila

    Tak jsem se dneska mrkla na super.cz, kde má Petr profil. A co jsem tam nenašla? Stránky, které tam přidala Lucie Bohačíková. Takže se kochejte milé dámy: www.petrbende.cz
    Všechno co se dalo, tak stáhla. Vlastní rukou jsou jen popisky rubrik, co tam má. Jsou totiž s chybama. 8-) *15*
    • Re: Lucie se pochlubila

      Je to vůbec legální,takhle skopírovat celý Petrův web??? *7* *7* *7*
      • Re: Re: Lucie se pochlubila

        je to nelegální, ale podle podmínek estránek..oni neručí za obsah stránek, takže je jim to asi fuk.
        Měla by se to dozvědět správkyně Petrových oficiálek.
    • Lucie se pochlubila

      ŠPATNĚ JSI NAPSALA NADPIS STRÁNEK! *9* SPRÁVNÁ ADRESA JE: WWW.PETRBENDE.ESTRANKY.CZ! *4* MIMOCHODEM JÁ TAM ŽÁDNE CHYBY NEDĚLÁM! *13* A VY VŠICHNI SE NEPOCHLUBÍTE JESTI DĚLARE STRÁNKY O PÉŤOVI BENDEM?
      PÉŤA BENDE A JEHO PŘÍTELKYNĚ ZUZKA SE K SOBĚ MOC HODÍ! *4*
      • Re: Lucie se pochlubila

        A víš co? Je úplně jedno, že jsem to napsala blbě, protože tys ty stránky celé jenom zkopírovala.
      • Re: Lucie se pochlubila

        ty bys mohla dělat nějaký komiks nebo čtyřlístek...to jak jsi okomentovala fotky Petra v Belgii a ty fotky k vydaným CD nebo jaks to nazvala, tak to nemá chybu!!!!Přísahám, že brečím smíchy...ty jsi fakt praštěná, to svět ještě neviděl!!!
        • Re: Re: Lucie se pochlubila

          Jo tak ty komenty k fotkám jsou neskutečné. Prej Peťo nepadni, a Péťa před něčí domě....my se smíchy popopo... *15*
          • Re: Re: Re: Lucie se pochlubila

            Mám podezření,že ta Lucka není tak blbá jak se dělá.Naopak je to vychytralá mrcha.Vždyť ona nás chce všechny těma stránkama oddělat a pak bude mít Péťu jen sama pro sebe!!!A daří se jí to,já fakt umírám smíchy!!! *15* *15* *15* *15* *15*......Péťa stojí asi na louce... *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Lucie se pochlubila

        Nevím, proč se chlubíš kopírováním cizích stránek, čímž jen porušuješ autorská práva.

        Jinak na můj blog už jsi lezla a nejsi tam vítána. *16*
      • Re: Lucie se pochlubila

        www.svetpetrabende.blog.cz a už jsem se dávno pochlubila
    • Re: Lucie se pochlubila

      vážně moc pěkný............... tssssssssss, naše učitelka na čj by řekla za pět
  • Možná?

    Že by už byl klid? Že by slečně Lucii někdo konečně zakázal přístup? Rozum určitě nedostala. To ukazuje na super.cz Tak snad bude klid aspoň tady. *3* *5*
    • Re: Možná?

      kdybyste aspoň Petrovo příjmení uměli dobře skloňovat ..... *4*
      • Re: Re: Možná?

        Nebo spíš kdyby věděla, že se neslkoňuje!! A že ve slově Péti se npíše Ť ani tvrdé Y.. je to prostě kráva...blbá...
        A ted se dozvím strašnou novinku, že kráva je jedině Gába se svým přítelem Davidem.. mimochodem...dokud se tady ta koza Lucina neobjevila, jsem nevěděla, jak se nový přítel Gáby jmenuje. A představte si, žila jse. *15*
    • Re: Možná?

      A DOST! *10* BUĎTE RÁDI ŽE MÁM RÁDA PÉŤU BENDEHO! *4* I KDYŽ MÁ PÉŤA BENDE PŘÍTELKYNI ZUZKU! *4*
      • Re: Re: Možná?

        No to jsem štěstím bez sebe. *5*
      • Re: Re: Možná?

        bla, bla, bla, bla, bla, bla *5* *16* *5*
        • Možná?

          TO NEJSOU BLÁBOLY! *13* JÁ PÉ%TU BENDEHO MILUJU JAKO ZPĚVÁKA I KLUKA! *4* NÁHODOU PÉŤA BENDE MÁ PĚKNÉ SVALNATÉ TĚLO! *4* ZÁVÍDÍM OD PÉŤY BENDEHO PŘÍTELKYNI ZUZCE! *4*
          • martina1999

            Re: Možná?

            mně se nelíbí vůbec!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Re: Možná?

            Já jí závidím taky, ale neotravuju s tím na všech možných diskuzích!!!Tak už prosím tě přestaň. *5*
            • martina1999

              Re: Re: Možná?

              souhlasím *8*
  • !!!Nabízim zápich!!!

    Čau Petře, chlape, nabízím prostřednictvím těchto stránek tvé přítelce Zuze krásný a dlouhý zápich, jeho délka je 25cm. Napište na můj e-mail a dohodnem se. *5*
    • Re: !!!Nabízim zápich!!!

      Odkdy se v e-mail adresách smí používat háčky?? *9* *7* *7* *7* *7* *7* *8*
  • hougerka.edward

    HAPPY BIRTHDAY!!!

    Fšecko nejlepčí Péťo....ať se ti daří v té kariéře,hodně zdraví,štěstí,lásky ať ti ten tvůj malej rychle vyroste....a je z tebe dobrej táta....HAPPY BIRTHDAY!!!
  • cak!!!!!!!!

    hej ktera by mi ho chtela vykourit pohonit a oholit kulky *5*
    • Re: cak!!!!!!!!

      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* JSI VTIPNÉÉÉJ ALE MEGA...
      • Re: Re: cak!!!!!!!!

        prvni zajemkyne *14*
  • co se stalo????

    Čauky, co se stalo???Nějak zmizly všechny příspěvky od teď až do 9.5 a nějak se mi zdá, že tady někdo udělal konečně pořádek a smazal všechny ty vulgárnosti od Lucie.Je to tak?
    • Re: co se stalo????

      vypadá to tak, jako by jí někdo konečně zablokoval přidávání příspěvků *15* *15* *15* *15* *15* *15* hurááááááááááá
  • POZOR

    Na vědomí se dává, že Lucie je tu. Bacha dejte si pozor aby vás neodhodila svými STÁLE NOVÝMI příspěvky *9* *15*
  • Děkuji

    Děkuji za smazání vulgárních příspěvků.
    Snad se tu teď bude dát volně dýchat a psát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit