Přejít na výpis diskuzí

Petr Čech

OSOBNOST 31.12.2006 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Balanc na nebezpečné hraně !!!

    Autor: Rekordman Název: Vloženo: 2006-10-24 12:49:29 Petře, věříš už v prokletí ???!!!! Autor: rekordman Název: Vloženo: 2006-10-20 16:53:08 Autor: Rekordman Název: Vloženo: 2006-10-20 16:35:22 Petře, já Tě varoval před blížícím se zranění- už v květnu- viz níže jsem to skopíroval: Autor: REKORDMAN Název: Vloženo: 2006-05-20 15:34:17 Na MS vás - reprezuentanty - pustím maximálně ze skupiny a pak vám vystavím STOPKU ! Při rozboru náhodně vybraných 6 hráčů jsem zjistil, že ani jeden (!!! )nebude na svém dresu mít svoje šťastné číslo !!! POZOR !!! Velká možnost nepříjemného zranění ! Inu komu není rady...Tímto problémem se zabývám mnoho let a mám s tím spoustu zkušeností ... *13* *13* *13*
  • Ahoj Petr. Prajem ti skoré uzdravenie aby si sa čo najskôr mohol vrátit. Ty si najlepší brankár na svete v najlepšom klube. *4*
  • Petře přeju Ti brzké uzdravení!!! *4* Taky by mě zajímalo, proč nikdo nepodá civilní žalobu na Hunta, když se tím nechce zabývat FA. *7* . Vždyť tohle už se několikrát stalo.
  • Rychlé uzdravení

    Jsi pro mě velkým vzorem taky hraju fotbal a chytám v bráně a opravdu ty jsi mým vzorem! *4* Je mi líto co udělal ten šmejd Hunt!! Přeju ti rychlé uzdravení! *1*
  • Petře, věříš už v prokletí ???!!!! *13*
  • Autor: Rekordman Název: Vloženo: 2006-10-20 16:35:22 Petře, já Tě varoval před blížícím se zranění- už v květnu- viz níže jsem to skopíroval: Autor: REKORDMAN Název: Vloženo: 2006-05-20 15:34:17 Na MS vás - reprezuentanty - pustím maximálně ze skupiny a pak vám vystavím STOPKU ! Při rozboru náhodně vybraných 6 hráčů jsem zjistil, že ani jeden (!!! )nebude na svém dresu mít svoje šťastné číslo !!! POZOR !!! Velká možnost nepříjemného zranění ! Inu komu není rady...Tímto problémem se zabývám mnoho let a mám s tím spoustu zkušeností ... *13*
  • Petře, já Tě varoval před blížícím se zranění- už v květnu- viz níže jsem to skopíroval: Autor: REKORDMAN Název: Vloženo: 2006-05-20 15:34:17 Na MS vás - reprezuentanty - pustím maximálně ze skupiny a pak vám vystavím STOPKU ! Při rozboru náhodně vybraných 6 hráčů jsem zjistil, že ani jeden (!!! )nebude na svém dresu mít svoje šťastné číslo !!! POZOR !!! Velká možnost nepříjemného zranění ! Inu komu není rady...Tímto problémem se zabývám mnoho let a mám s tím spoustu zkušeností ... *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Aoooj Petře jsi supr brankář a taky pěkný klučina!!! Beru si tě za vzor protože taky hraju fotbal teď momentálně ne ale za chvíli budu za holky *3* už se těším!!!*3* Doufám že se ti ta hlava hezky zahojí!!! Ten druhý fotbalista (nevím jaký přesně) ale on to udělal schválně viděla jsem to ze záznamu viděla jsem v tel. novinách tvé první kroky!!!!! Jsi prostě machr!! *4* *4* *4* *4*
  • *14* *14* *14* ahojky si moc peknej......Mej se a pozdavuj vsecky....ma te rada!!! *14* *14* *14* *4*
  • ahoj Peto si fakt moc hezkej uplne moc!!mam te rada a chtela bych kdyby jsem te nekde potkala nebo neco ale to se nestane!!Si fakt typek uplne cool clovicek...tak se mej ahojky *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit