Přejít na výpis diskuzí

Petr Čech

OSOBNOST 31.12.2006 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • péťa

    ne,péťa je fakt nejlepší.A souhlasím i nejhezčí..... *14* *14* *15* *1*
  • !!!!

    Petr je nej. brankař na světě,CHELSEA je nej klub a Murino nej trenér.Co byste chtěli vy curaci co tu nadavate??? *7*
  • pe.cech

    Vy co si myslíte ze petr cech neumi chytat ste smejdi.chtela bych videt vas kdybyste meli bejt v brane misto neho.byste se posrali strachy. *5* *16*
  • pe.cech

    Vy co si myslíte ze petr cech neumi chytat ste smejdi.chtela bych videt vas kdybyste meli bejt v brane misto neho.byste se posrali srachy. *5* *16*
    • Re: pe.cech

      ahoj tak to s tebou uplne souhlasim!!Nechapu co proti nemu vsichni maj!!ja si myslim ze mu jen zavideji,ale nedokazou si to priznat a tak ho takhle omlouvaji a mysleji si ze tim neco dokazou!!Sopu to fakt ubozaci!Je tedy i moooooooc hezkej!! *14* *14* a je o nas fotbalovej *4* !!
  • Píča

    A já dodávám, že jsi P Í Č A !!! *3* *3* *3*
  • Lhář

    Po sobotní noci už vím, že jsi prolhaný kokot !!!! *3* *15* *16* *1*
    • Jdi se bodnout

      To nebyl Peťa Čech ale Marek Čech ta HUSO!!!!!!! *5* *5* *16* *13*
    • Re: Lhář

      Hele to tady jako nadavas Peťankovi Čechovi??????????????????????? *3* *8* *16* *5* *9* *7* *10* *9* *9*
  • Ojoj

    Že by ti chyběla mrštnost ???
  • Ajajaj!

    Čechu, kdybys chytal jako Lehmann, tak jsme nemohli prohrát !!!! *3* *3*
    • Re: Ajajaj!

      Hele ty ses kus debila!!!Ty odborniku!!!!!!!Ja si myslim ze Peťa je nejlepsi brankar na tomhle svete!!On je totiz muj velkej vzor a muz kterej se mi libi,ale nerikam to jen kvuli tomu ze se mi libi,ale kvuli tomu ze je to pravda!!Ty si mysli co chces,ale myslim si ze kdyz tady takle mluvis o nasem nej brankari tak ze jenom zavidis vsechno co ma a ceho dosahnul!!!!!!! *1* *1* Čechino je *4* a ja ho mam *14* !!!!Zbohem s pozdravem Petulka *5*
  • P O Z O R !

    *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Čaroděj-dobroděj

    Tvoje zranění jsem skutečně předpovídal.
    O tom by mohl vyprávět novinář Záruba - pozor nikoliv Robert" Ševčenku " Záruba, ale ten novinář !!! *7*
    • Re: Čaroděj-dobroděj

      žiš ty si kus debila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit