Přejít na výpis diskuzí

Petr Čech

OSOBNOST 31.12.2006 
241 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • magor

    je to kokot,nic neumi,kdyz tam na neho de jedna strela za zapas tak se nedivte ze nepousti goly *1* *1* *1* *1*
    • Re: magor

      Si tam stoupni sám ty vole! Koukám,že kritizovat ti jde. Kdyby jsme ho neměli, už dávno jsme byly doma. Tyhle kecali mám fakt nejradši, samy to neumí ale kecaj do toho.
  • super

    Mam jeho knihu a je fakt super *4*
  • dotaz

    Zdravím ve spolek, chtěla bych se jen zeptat, zda někdo neví, jak by se dal získat podpis Petra čecha. Chci ho dát bratrovi k narozeninám. POkud máte někdo info. Napište, prosím na můj mail dannyx82seznam.cz Diky *14*
  • Dotaz

    Prosím,prosím nemáte někdo tušení jaké rozměry má fotbalová brána?Napište mi to na email díky moc.Petruskaberuska023@seznam.cz
  • nejlepší

    Petr Čech je prostě nejlepší.buffon a Lehman na něj nemaj *5*
    • Re: nejlepší

      opravdu, inteligence kapra! jsi fak blbej
      *13*
  • ahoj

    Čech je good ale myslim ze buffon je lepší sry péto ale stejně je čech skvelej kdybysis to nahodou četl tak mi plz napiš na mail nejaky tvi cviceni predem dikes *1* *1* *1* *3* *3* *3*
  • Je skvělej...

    Petr je ten nejlepší brankář!!!! At se mu nadále daří... *14*
  • Petr je 1

    Petr je fakt 1!!!Mam DVD i Knížku obojí je super a jen dokazuje že Péťa neni žádná nafoukaná hvězdička!!!Mam ho moc ráda!!! *14* a doufám že zůstane takovej jakej je....
  • =)

    No Peťa je nej ...
  • peťa čech

    Peťa je borec jak cip...pro mě je to ten nejlepší golman na světě *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší