Přejít na výpis diskuzí

Petr Hapka

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kontakt

    Sháním jakýkoliv kontakt na Petra Hapku
  • noty

    Dobrý den. Prosím, jestli má někdo noty Petr Hapka, Panna a Netvor, motiv panny,zašlete prosím na mail.Děkuji.
  • Edudant a Francimor

    Už delší dobu si lámu hlavu s tím, že písnička z večerníčku Edudant a Francimor už zazněla i v jiném filmu...nemůže mi prosím někdo napovědět, kde se objevil stejný písničkový motiv jako v tomhle večerníčku...myslím si, že to byl nějaký seriál o strašidlech, ale nejsem si jistá..díky za odpvěď, Zuzka *3*
    • Re: Edudant a Francimor

      Ahoj
      Uvedená hudba se objevila v seriálu DINASTIE NOVÁKŮ jako podbarvení u některých scén
    • Re: Edudant a Francimor

      Tak už asi vím, nedalo mi to a hledala jsem na webu tvorbu Hapky a zdá se mi, že ta melodie z Večerníčku se objevila i v seriálu Dynastie Nováků...tak jestli to někdo víte na tuty, tak to sem písněte, díky, Zuza.
      • Re: Re: Edudant a Francimor

        Ano, melodie jsou oproti sobě v pozměněné podobě, ale ve finále se jedná o tutéž melodii, která je opravdovou Hapkárnou
  • Prosím o noty Kouzelný měšec

    Ahojky! Nemáte někdo noty pro klavír z Kouzelného Měšce od Hapky? Moc moc moc prosím, pošlěte mi je na e-mail.
    Díky!!! *14*
    • luida

      Re: Prosím o noty Kouzelný měšec

      Taky je všude hledám a nemůžu najít, jestli je někdo máte, prosím pošlete mi je. Na mail luida@seznam.cz
      Děkuju *4*
    • Re: Prosím o noty Kouzelný měšec

      Ahojky.. Poslal Ti někdo ty noty?.. Kdyby jo pošli mi je prosím taky.. Moooc Děkuji..
  • Partitura "Titulní varhany netvor"

    Nemá někdo partituru skladby "Titulní varhany netvor"? Upřednostňoval bych počítačovou podobu před podobou tištěnou, ale může být také. Kdyby ano, napište mi na maila. Díky.
    • Titulní noty pro varhany z filmu Panna a netvor od P. Hapky mám

      cena: 100kč + poštovné
      kontakt:werkstatt@centrum.cz
  • noty

    Ahojky,mohal bych poprosit o zaslani not Petr Hapka - Panna a netvor?
    Predem moooc dekuji...
  • Akce bororo

    ahojky..chtela bych se zeptat,jestli nekdo nemate krasne noty k tomuto filmu..kdyztak prosim poslete na email..dekuji za jakoukoli pomoc:)
  • pozdrav pre knieža

    Uz ako dieťa som v príbehoch/Pana a netvor,Perinbaba,Páni kluci.../neskutočne vnímal podmanivosť hudby Petra Hapku.Dospieval som s Upírom z Feratu, Tisícročnou včelou,Krakonoš a lyžníci, My všichni skolopovinní...a hudba si ma podmanila totalne. Dnes zbieram všetko čo sa len šuchlo z hudobneho pera tohoto genia. Neviem si ani predstavit den alebo cestu bez jeho melodií v ktorých neustale nachadzam nieco nove.Myslim si ze spojenie Hapka a Horacek je to najlepsie a dakujem hviezdam ze tieto osobnosti spojili a umoznili nam nasavat ich fluidum. Jednoduch niet co dodať..vdaka za nadherné chvíle melancholie.
    • Re: pozdrav pre knieža

      ahoj, souhlasím s tím, že spojení Hapka-Horáček je to nejlepší, co může na světě být, důkazem je například píseň Rozeznávám - zpívá Richard Muller, to je moje nejoblíbenější písnička ze všech na světě. *14* *16*
  • Zdravím Vás

    Petr Hapka je bezesporu pro mnohé ,,malým bohem",ale jak již zde padlo,je to také člověk.Má své neřesti a mnozí z Vás vědí,že není velkým fandou počítačové techniky a to hlavně ve své tvorbě.Je to jeden z mála dnešních skladatelů,kteří ke své práci potřebují notový sešit a tužku.Prostě klasik.
  • Den pro mou lásku

    Ahoj neměl by někdo v písničku Den pro mou lásku nebo alespoň noty?? Dík moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit